Kalns SIA - Necieņa

Necieņa darbiniekus! Nekad nav apmierināti. Maksa aploksne. Algas nemaksā pat līdz 1.5 mēnesim. Izaugsmes iespējās nekādas, uz 10 strādniekiem 4 priekšnieki, kas visu naudu iebāz tikai sava lielajā kabata! Es strādāju tur 5 gadus nevienu reizi netiku atvilinājuma, slimot nedrikst, uzreiz ir neapmierināti, un draud ka atlaidis! Vienvārd sakot maksāt negrib vispār! Neieteiktu iet strādāt uz šito iestādi, vienas problēmas! Kolektīvs nekāds, visi vecie pipari kas ir tur labi iesēdusies, pametis zem tanka pie pirmās iespējās, lai nobučotu priekšniekiem! Ja ir vēlēšanas varat pārbaudīt!! Sasolīs jums... Kalns ne velti nosaukums tāds!!: d: d: d

G Galdnieks no Kalns 13.10.2016

Pilnigi piekritu!!Ta ir Slokas bedre..Nav ko tur darit!

T Tong Po 13.10.2016

Sūdzības autors pats savai sūdzībai komentē un piekrīt! :D
Nez ar ko tu esi labāks par savu darba devēju - piecus gadus labprātīgi esi ņēmis naudu aploksnē un nemaksājis nodokļus. Viss bija labi un rožaini? Šādā kontekstā tu ne par kapeiku neesi labāks par darba devēju, par kuru tagad sūdzies.

G Galdnieks no Kalns 14.10.2016

Klau tu baigais pareizais es skatos!dzivot tak kautka vajag,cilveki strada lai pelnitu naudu nav nozimes vai aploksne vai ka!bet ja tev nemaksa laicigi!aj ko man tev stastit!

T Tong Po 14.10.2016

Nu bet ko tad tu sūdzies? Brīdi, kad ņem naudu aploksnē tu pats atsakies no jebkādām savām tiesībām. Pārējās sekas, kas iestājs no nodokļu nemaksāšanas jau plašākā kontekstā šeit nemaz nerakstīšu, tev jau tas nekrata. Tie citi visur vainīgi: uzņēmuma īpašnieki, priekšnieki, valdība, ierēdņi...

Tas tā kā celtnieki pirms 2008 gada. Visi prastākie ķieģeļu licēji lepni braukāja ar BMW X5 un Mercedes vai Porche džipiem. Kad krīze iestājās, un aploksnes izpalika, tad gan Valdība bija pie vainas. Sviests!

G Galdnieks no Kalns 14.10.2016

es nesudzos par saviem ienakumiem bet par attieksmi pret darbiniekiem,vienkarsi cuciska!un tapec es tikai negribetu ieteikt so galdniecibu ka darba vietu!Un vispar es uzrakstiju sudzibu,jo negribu lai cilveki ieberzas,paturi savus komentarus pie sevis Tong Po!man prieks par tavu citibu!!

T Tong Po 15.10.2016

Lieta jau ir par un ap attieksmi. Pareizāk - par spēles noteikumiem. Tu pats uz tiem parakstījies un, kā pats raksti, piecus gadus esi pēc tādiem strādājis. Tevis pieņemtie spēles noteikumi, kad tu atsakies no savām tiesībām, un jā, arī no pienākumiem, tas jau paredz, ka tu esi gatavs, ka nebūs tev ne slimības lapas, ne atvaļinājumi apmaksāti ne arī atlaišanas pabalsti. Nekas. No nozagtās nodokļu naudas tev pašam vajadzēja parūpēties, lai tev ir attiecīgiem gadījumiem uzkrājumi.

Viss notiek kā starp zagļiem - "по понятиям".

I Ivars L 13.10.2016

Turies, es par Tevi! Malacis, ka uzrakstīji šeit! Tas ir vienīgais veids kā mēs visi kopā varam savus " varoņus" pārmācīt kā arī izglābt citus no tādām nepatīkamām situācijām!