www.sudzibas.lv kajejnīca "Lindaga" sliktā apkalpošana un klientu ignorēšana

kajejnīca "Lindaga" - sliktā apkalpošana un klientu ignorēšana

Sestdien bijām iegriezušies ar gimeni Tukuma rajona kafejnīcā "Lindaga", kura atrodas Ragaciemā. Bijām ļoti vīlušies un neapmierināti ar darbinieku slikto apkalpošanu un vienaldzību pret klientiem. Nosēdējām pusstundu, cerībā, ka oficiante mums atnesīs ēdienkarti, cilvēku bija maz, bet viņa slaucīja blakus esošo galdu un nepievērsa mums uzmanību.Pēc manām domām var taču vispirms apkalpot klientu, pasniegt ēdienkarti un tad nodarboties ar galdiņa novākšanu. Domāju, ka viņa pienāks pie mums, bet viņa mūs ignorēja. Biju ļoti apbēdināta, jo manai meitiņai ļoti gribējās palikt šajā kafejnīcā, patika bērnu rotaļlaukums, bet biju spiesta paskaidrot 4 gadīgam bērnam, ka tante nevēlas mūs apkalpot un šeit mēs nevaram dabūt pusdienas. Braucām speciāli no Rīgas uz šo vietu, jo pagājušajā vasarā mums patika. Gribu piebilst, ka oficiante bija gaišiem matiem, mati saņemti astē ap gadiem 30.Būtu patīkami, ja kafejnīcas īpašnieki reaģetu uz to, ja vēlas, lai būtu vairāk klientu. Saviem paziņām un draugiem arī vairs neieteiksim šo kafejnīcu sliktās apkalpošanas dēļ, kaut gan paša kafejnīca ir jauka, vieta arī interesanta, ja nekas nemainīsies uz labo pusi. Tas bija 26.04.2008

E

A Aiva Bukina 29.04.2008

Paldies, ka pazinjojaat par notikuso.
Loti atvainojamies.
Atgadijumu parrunajam darba kolektivaa.
Pedejo menesu laika loti daudz klienti ar berniem ierodas tikai lai berns paspeletos rotalulaukuma un neko nepasuta.
Tadel varbut ari radas shaada situacija.
Lugums jums barmenim pie kases pateikt ka velaties ka jus apkalpo oficiants.!
Ar cienu kafeinicas "Lindaga" ipashniece-Aiva Bukina!

N navsvarīgi 01.06.2008

cepuri nost iipashniecei, atvainojas, parunaa ar darbiniekiem probleemu un veersh visu uz labo pusi, buutu vairaak taadu vadiitaaju :)