LV RU
www.sudzibas.lv Kaivas Residential Плохой сервис

Kaivas Residential - Плохой сервис

Снимали квартиру на Kaivas 50, относительно новый проект в межциемсе. Хочется отметить плохой сервис, не гибкость и нежелание защищать права сьемщиков. Штрафуют по любому поводу. Проблема с парковкой машин - с недавнего времени наземная парковка стала платной, а бесплатных мест очень мало. При такой системе гостям просто негде оставить машину. Нет возможности купить дневной абонемент на платные места.
Относительно самого проекта - плохая звукоизоляция.

Papildināts yulikss 29.07.2016

Если вы курите, будьте готовы это делать только на улице, в строго отведенных для этого дела местах - иначе штраф.

Yu

Komentāri (4)

Ge Georgijs Ivanovs 29.07.2016

Что сказать, типичные признаки "Российского" метода ведения дел. Подозреваю что, самое интересное будет, когда сдавать квартиру будете. Мы это уже проходили...

An Annija Darzniece 12.10.2016

NEIREJIET DZIVOKLUS KAIVAS REZIDENTIAL KAIVAS 50 ZAUDESIET VISU DROSIBAS NAUDU TADEL KA IRES BEIGAS JUMS PIESTADIS REKINU PAT PAR REMONTU. Un vel dzirdamiba tada sais dzivoklos ka dzird ko kaimini runa un kad pirz.

An Annija Darzniece 14.10.2016

Iesaku NEĪRĒJIET KAIVAS IELA 50 dzīvoklis. Krāpnieki - iemaksāto drošības naudu jūs atpakaļ nedabūsiet. Piestādi jums tami par remontu. Sienu krasošana u t.t.

Ja Jaunumi 19.03.2017

viennozīmīgi piekrītu, kas tas tā arī ir, šodien bijām pastaigā, viss norobežots, ātrā palīdzība pie ieejas durvīm piebraukt nevar vispār. Agrāk īrējām tur, pazemes garāžā pilns ar plaisām un jau tad bija jautājums, vai tas ir normāli un vispār droši. Mums atbildēja, ka tas esot normāli. Māja pagrabstāvā pilna ar peļķēm lietus laikā. Kaivas Residential ir konkrēti krāpnieki kopā ar savu Hausmaster. Kas vieni, tas otri. Bezmaksas stāvvietas tur praktiski nav pieejamas nekad, ne pa dienu, kur nu vēl pa nakti. Tik milzīgi zaļās zāles lauki, tai vietā, lai cilvēki varētu adekvāti novietot mašīnas. Centrā arī ir mājas un nav tādu hiperparku ar zāli. Ir taču tik daudz jāsaprot, ka prioritāte ir ērtībās un luksus var tikt veidots tikai tad, ja ērtības ir nodrošinātas.
Kad iebrauc, tad neviens nekādas sienas neapseko ar lupu un aktus nesastāda, neskatoties uz jau esošajiem pleķīšiem. Taču tad, kad gribi izbraukt, piekasījās pat pie pleķiem vannas istabā uz sienām, kurus varēja redzēt sāniski pieliecoties ļoti tuvu pie sienas. Iebraucot neviens neko tādu neskatījās un ne grīdas bija tik tīras, ne vannas istaba izlaizīta, tas pats attiecas uz skapīšiem un ledusskapi. Virtuves skapju virsmas ir no tāda materiāla, ka mazgā ar ko gribi un cik reizes gribi, sāniski pieliecoties vienalga būs strīpiņas, nelīdz pat tūlīt pat ar sausu dvieli pāriet pāri. Arī tas bija iemesls, lai neizmaksātu drošības naudu. Visi, kas dzīvo 1.stāvā maksā vienlaga par liftu pat tad, ja nav noīrējuši stāvvietu pazemes stāvvietā. Samaksas par komunālajiem maksājumiem aug un Hausmasters regulāri taisa skaitoļošanas kļūdas. Kā rezultātā samaksa gada laikā izauga dubultā cilvēkam, kas bija ULTRA taupīgs.
Logi ir tik draņķīgi ielikti, ka starp tiem, kur satiekas plastmasas daļas ir vienkārši cauri redzams. 5mm šķirbas nav nekas īpašs. Nevienam nav jāskaidro, kādi siltuma zudumi tiek radīti un cik tas patērē elektrību.
Sienas ir no papīra, pat pozitīvas sarunas tonis ir ĻOTI LABI dzirdams otrā dzīvoklī, nerunājot par to, ja kādreiz kāds strīdās.
Kaimiņi bieži sūdzās par kāda konkrēta dzīvokļa trokšņiem, taču tos noteikt ir diezgan grūti, jo skaņas iet uz augšu un uz leju, ne tikai uz blakusdzīvokļiem.
Ja kādreiz nolikta tika mašīna pie durvīm, lai ienestu smagākas lietas un kāds uzkavējās ar mašīnu ilgāk par 5min, tad nekavējoties sargs jau bija paspējis izsaukt policiju, kas bija jau paspējusi 10min laikā ierasties un jau izrakstīt soda naudu, piespraust un pazust. Iznākot pēc 10min, tu stāvi fakta priekšā. Manuprāt 20 vai 40Eur.
Regulāri tiek piesūtītas vēstules, kas runā par to, ka tad un tad tur un tur ir jāierodas, lai risinātu jautājumus.
Dzīvojot tur, nebija nekāda miera pilnībā nekad, nevienu mēnesi. Ja ievācaties un SMALKI DETALIZĒTI neveiksiet inspekciju ar šos faktus pierādošajām fotogrāfijām par katru skrambiņu grīdā, sienās, pleķīti da jeb kur, logu stikliem, katra skapīša izskatu, lampām, vannu, podu, izlietnēm, plīti, aizkaru stangām un to turētājiem, vannas istabas siltajām grīdām, vai strādā, Jums savu drošības naudu neredzēt kā savas ausis!
Mēs dabūjām atpakaļ, bet tas bija kā īsts karš un tikai pateicoties pierādījumiem, kas mums bija un draudiem publicēties, kā arī sarunu ierakstiem!
Silti iesakām turēties no šīs vietas PA GABALU UN JO TĀLĀK, JO LABĀK. Dzīvokļi patērē daudz siltuma un veselu kaudzi ar mistiskiem komunālajiem maksājumiem, kas visiem nemaz nav un nav vajadzīgi. Piemēram, bērnu laukums cilvēkiem, kam bērnu nav!
KAIVAS RESIDENTIAL un HAUSMASTER ir krāpnieku banda likuma ietvaros "tipa".

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes