www.sudzibas.lv Kaiminiene Aija Kaiminiene lauz durvis

Kaiminiene Aija - Kaiminiene lauz durvis

Mana kaiminiene Aija Sedoivoca, man nepartraukti baras virsu. Vinai ir 53.gadi un man ir 21.
Vina man blauj un draud kad sutis man policiju un mani apmelo. Gaz un sit durvis un man dara pari.
Nav nekada miera, un tik blaustas un sudzas par to kad muzika par skalu, un nepatik kad naku ar netiram kajam kapntelpa, un kad maukas es meitene vazaju.
Esmu jauna irniece, un vieniga labaka iespeja bija dzivot pie Alfas blakam, jo tomer lielais, super jautrais lielveikals blakus, tape ari labs transports un parejais.
Un ire zema. Bet kaiminiene pedejaka slimniece, un ciest nevaru!!!
Apnika ta krana!!! Kur man versties? vina man tik draud, kad es ja ko muldesu, tad varesu vakties uz blakus aku!!!
Un ta vnk eju, si sez pie loga, un tapat brec virsu! Meita tikai pa alfu vinai vazajas ar draugu, un ne labdien ne labkar.
Meitai vinai ar vards - Zoirka. Tapec nav ko brinities par vinas pratinu!!!
Ko iesakt?

L Laura 21.02.2010

Un jaaa...si lamasanas ir bez iemesla!!! Un no vinas puses tikai naids un meli!!! pat ar mc donaldu nevar atnakt, ka sudzas par [slēpt]@ brrrrrrrrr

L lietpratējs 21.02.2010

Pati pārāk gudra arī noteikti neesi :)

Man arī nepatīk cūcīgi cilvēki, kas citus traucē ar skaļu mūziku. Bet iesākt nevari neko, jo tam nepietiks prātiņa.

R rojs2 21.02.2010

nu, tādai tikai superlīme nakts laikā atslēgas caurumā...

A apsis 21.02.2010

veca grib tevi parmacit

S sh 22.02.2010

Teksts supper!Meitene, acīmredzot arī...Izskatās pēc stulba joka vai pēc garīgi atpalikušas autores.

G greizais 22.02.2010

Kurā klasē Tu mācies - ne domu noformulēt proti, ne gramatikas likumus ievēro.

L lasmo 14.03.2010

im not into electro music at all. im into heavy grunge/punk and 1960's lsd music.. but i really like this song alot. its really inspiring. its a feel good track! mayb this has opened a door to electro for me!

H haaaah 14.03.2010

Lasmo
slimais

J joe 12.07.2010

tatad es pateikwu kas tev jadara... noperc cepumus kautkadus un pukes vai kadu stadu un ej pie vinjas ciemos!! un izskaidro situaciju jka vinja tikunta neliekas miera tad aiznaglo vinjai durvis... un muziku var klausities uz austinjam... varbut tu vel kaila skraidi pa dzivolkli?