www.sudzibas.lv Kaimiņi Tek ūdens uz galvas

Kaimiņi - Tek ūdens uz galvas

Labdien, man augšējā stāva dzīvojošie kaimiņi jau kuro reizi appludina griestus. Ir vairrākārt brīdināti bet neko vērā neņem. Sakiet vai kāds nezin ko es varu darīt lietas labā, kaut kur uzrakstīt sūdzību ? vai ko jo nu tak nevar visu laiku appludināt griestus un nesaņemt nekādu sodu par to.

J Joske 11.02.2011

Apdrošini savu dzīvokli! Apdrošinātājs Tev samaksās par bojājumiem, bet naudu piedzīs no kaimiņa! Tos gan Tavs kaimiņš vērā ņems! Tiem ir juristi, kas zina kā likt domāt līdzi savai uzvedībai!
Jā, un apdrošināšana gadā nemaksā daudz. Uztaisīsi remontu pa adrošinātāja naudu!

K Krista 11.02.2011

Tieši tā, tur līdz tikai un vienīgi apdrošināšana :)

Q QWE 11.02.2011

Vēl viens variants ir vienkārši uzšaut pa purnu, ja tiešām savādāk nepielec.

I Inokentijs 11.02.2011

divistabu dzīvokli BTA var apdrošināt ~ 20-25 lati un tad tavus kaimiņus ņems priekšā pēc pilnas programmas, bet Tu saņemsi naudu un varēsi mierigi taisīt remontu par saņemto naudu.

A Anonims 11.02.2011

Aha, ka tik ne arī! Neticu, ka apdrošinātājs apdrošinās dzīvokli, kuru jau appludina. Priekškam viņam tādas galvassāpes.

E EasyNote 12.02.2011

apdrošināt jau apdrošinās, tomēr jārēķinās tāpat ar vismaz 50LVL skādi, jo bez pašriska dzīvokli neapdrošināsi.

F fjf 13.02.2011

Da aizej un iedod tiem kaimiņiem galvaa, kas ier, iekšu nav?