www.sudzibas.lv Kafijas Pasaule Klientu apkalpošana

Kafijas Pasaule - Klientu apkalpošana

Sveiki,
Uzņēmuma vadībai ieteiktu paretināt uzņēmuma operatoru vakances vai atsijāt, tos kuri nemāk strādāt apkalpojošajā sfērā, pa klausuli izskan pārmetumi, kāpēc uzreiz neesmu ziņojis par to, ka naudu automāts paņēmis vairākas reizes, bet kafiju neizsniedz pretī. Nav runa, ka automāts kļūdījas (ne pirmo reizi, ir bijis bērnu slimnīcā pārdaugavā, kur laipni cilvēks izrisināja situāciju pa klausuli) . Nu lūk-sanāca, ka tikai šodien varēju ielūkoties bankas konta izrakstos. Vai nu zvanu operatore šorīt ar kreiso kāju izkāpusi no gultas vai nu jāiet noliktavā strādāt un tur jums neviens nezvanīs un neuzdos liekus jautājumus! Uzņēmuma vadībai ieteiktu atbrīvoties no neprofesionāliem darbiniekiem, tie jums tikai nesīs zaudējumus ilgtermiņā!
Ar cienu,
Karlis

K

K Kafijas pasaule 22.11.2023

SIA KAFIJAS PASAULE.
Šeit raksta SIA Kafijas pasaule valdes loceklis Rūdolfs Šeibe.
Liels paldies par jūsu atsauksmi, ļoti korekti izklāstīta situācija.
Žēl, ka tik vēlu esmu noķēris šo ziņu.
Pilnīgi piekrītu, ka klientu apkalpošana ir stūrakmens veiksmīgai mijiedarbībai starp mūsu uzņēmumu un klientu, bez kura mūsu uzņēmums nespētu pastāvēt.
Izrunāsim šo situāciju ar kolēģiem un ļoti ceram, ka tas vairs neatkārtosies.
Ja esiet pie Apuzes ielas 34, kur atrodas mūsu birojs, aicinu piestāt, uzmeklēt mani, pacienāsim ar kādu garšīgu kafiju!

A Ance 26.02.2024

Labdien!
Šodien zvanīju operatoram par kafijas automātā noņemtu naudu, bet nesaņemtu preci (kura fiziski tur bija), jo aparatūra uzrādīja "out of order", tā vietā, lai atvainotos par notikušo vai palīdzētu, saņēmu klausulē aizkaitinātu un paceltu sievietes balsi, kura nemācēja pieklājīgi paskaidrot kādēļ tā noticis vai ko varētu darīt lietas labā, bet uztaisīja klientu par muļķi. Ieteiktu pasijāt jūsu klientu apkalpošanas kadru daļu.