Kafejnīca-Velves - apkalpošana

Gribu cilvēkus brīdināt,lai nesūta nekādus banketa vai aukstos galdus pie Aivara Varņecka Talsos,kafejnīcā Velves.Mums bija ļoti nepatīkami ieraudzīt uzklātus galdus,kas bija domāti mūsu meitas jubilejas svinībām.Ēdienu kvalitāte bija zem katras kritikas,nebaudāmi un acīm netīkami.Tāda sajūta,ka salāti gatavoti vismaz trīs dienas iepriekš.Par gaļām un zivīm tas pats-bez sāls,bez kādas garšas...Bijām runājuši,lai būtu arī augļu palete,bet vairāk par ananāsos saspraustiem kivi un vīnogu gabaliņiem,neko neatradām.Man bija pašai jāsagriež šie divi ananāsi,kas domāti 25 viesiem.Ananāsu lapas bija nokaltušas,tādas viņas stāvēja uz galda visu vakaru.
Neesmu no izlepušo kārtas,bet tāda veida galdu redzēju pirmo reizi.Esmu šokā vēl šobrīd...kā var prasīt lielu naudas summu un pretī iedots...NEKAS!?

N

č čūska 24.10.2012

Pilnīgu piekrītu šim komentam, šajā kafejnīcā labāk neko nepasūtīt, jo tur visss ir vecs...

C ciekurins 18.01.2013

Varu piekrist sim komentaram, vasara svinejam kazas. Galds par ko tika samaksata liela nauda bija sausmigs.Godigi, man bija kauns par to, kas tiek likts galda, zali-pusvariti un auksti kartupeli, par visu parejo neizteiksos! Kafija, kas tika solita visiem viesiem nesanaca uz ko mums ari atbildeja, ka beidzas un viss.Ari cenas pie vinjiem ir loti interesantas! Pirmaja reize kad runajam, mums solija galdu uzklat par vienu summu, kura tiek ieklauts gan pats ediens, gan apaklpojosais personals, tacu tad kad bija palikusas pedejas dienas, mums tika atsutits it ka rekins par galdu, kur paradijas pilnigi kas cits! Peksni mums bija jamaksa atseviski par apkalpojoso personalu, un vel dazadam lietam, ka ari ediena summa uz 1nu personu jau bija kluvusi lielaka!Viesu nams atrodas tiesam skaista vieta, sakopts, viss ka vajag, bet tas ka tiek apkalpoti viesi un tas ka smalka veida cilveki tiek apkrapti man skiet nepienemami, tapec ari es nevienam so vietu neiesaku!

L Lolis 30.01.2013

Pilnīgi nepiekrītu!!!
Esam sūtījuši galdus vairākkārt, galdi gaumīgi noformēti, ēdiens garšīgs un baudāms. Apkalpošana ir augstā līmenī!

C ciekurins 24.07.2013

ja kads var pateikt ka ediens tiesam ir baudams un galdi skaisti saklati, tad jasaka ta, laikam jau nav zinams kads ir baudams ediens!Un rekins...vai tas nebutu jasastada uz normalas A4 lapas ( vismaz)nevis uz sasvikatas lapeles, kur pat saprast nevar par ko tu isti maksa un par ko ne !

Cik cilveku tik viedoklu, bet es ari tiesam neiesaku pasutit seit edienu!!!