Kafejnīca "Sala", Skanstes 50 - Cenas paaugstināšana

В бизнес-центре SWH полная монополия кафе Sala. Это единственное место на территории, где работники могут пообедать. Мало того что у них отсутствует предложение с бизнес-ланчем (!!!), так и с 1 октября они повысили цены на все продукты. Сейчас любой салат на развес стоит 5.50Ls (за капусту или свеклу), картошка/рис/гречка – 0.90Ls порция, супы от 1.20Ls и выше. Ладно если бы это было хотя бы вкусно, так нет – качество как в обычной столовке (в Рими в кулинарии и то вкуснее). Считаю, что руководство бизнес-центра SWH просто обязано пересмотреть свой контракт с Sala, есть много предприятий которые будут готовить за меньшие деньги и вкусней.

Z zancuks13 01.10.2013

Pilnīgi piekrītu! Šodien šoks bija daudziem šī kompleksa darbiniekiem. Cenas pieaugums nenormāls, piem. sveramais siltais ēdiens kā plovs vai makaroni ar gaļu šobrīd maksā jau 6.50 LVL/kg (līdz šodienai cena bija 4.90 LVL/kg). Un kvalitāte gan ir zem katras kritikas!!! Manuprāt, pilnīgi neadekvātas darbības ņemot vērā ka Sala ir vienigais pakalpojuma sniedzējs šajā kompleksā. Sala noteikti nav viens no Godīgiem Eiro ieviesējiem...

J jajaja10 01.10.2013

Tad man jautajums jums-kapec apmeklejiet so kafejnicu, Ja ta ir zem katras kritikas? Nesediet savos siltajos birojos un atverat savu kafejnicu. Problemu nebus. Busiet garsigi paedusi un par zemu cenu. Dievs dod jums atrast labus pavarus. Bet ka jau saka-latvietim labakais ediens otrs latvietis.

K kika15 02.10.2013

Piekrītu, ka šai iestādei cenas ir neatbilstošas kvalitātei, kur nu vēl tagad pēc cenu paaugstinājuma.
Ieteiktu kompleksa īpašniekiem padomāt par citu ēdināšanas firmu- darbinieki būtu apmierinātāki par parastu pusdienas ēdnīcu.