www.sudzibas.lv Kafejnīca "Rausīts" Uz kliņģera veci augļi

Kafejnīca "Rausīts" - Uz kliņģera veci augļi

Es uz bērna 1 gada jubileju pasītiju kliņģeri ar augļiem, lai pacienātu galvenokārt mazos ciemiņus un viņu vecākus, kad karsts kakao un bērnu šampaniets bija saliets notika sekojošais, atveru kasti sāku griezt bet gar augļu maliņām jocīga krāsa, paraugu un redzu pelējumu, situācijas labošanai noņēmu visus augļus bet bij par vēlu jo smaka piesūkusie jau ar kliņģeri :( jutos drausmīgi viesu priekšā.Kad pazvaniju vadītājai viņa teica ka viņa saviem klientiem nedomā un neiesaka pasūtīt augļu kliņģeri ja grib tos ēst nākamā dienā, sanāk ka viņš jāapēd bija uzreiz iznesot no kafejnīcas :( es varēju pa to naudu pamperu paku nopirkt :( Bet man par to ieteikšanu neminēja :( galvenais ka čeka vairs man nebija biju visu maku un somu no čekiem iztīrijusi ietu uz pārtikas dienestu!!!Tā ka pirms tur sūtiet 10 reizes nomēriet :) Neiesaku ne draugiem ne radiem :))

I