Kafejnīca Pīlādzītis - Maldina klientu

Vēlos pasūdzēties par šo kafejnīcu!Pieteicām kāzu galdu, teica ka viss būs lēti, cenas paziņos laicīgi.Sastādot ēdienkarti, jau aizdomas parādījās, ka trūkst informācijas par produktu svaru.Gala rezultātā, pirms kāzu dienas, centāmies sazvanīties, bet atbilde bija cena vēl aprēķina stādīja.Gala rezultāta cenu nosauca, pēc galda servēšanas. Parēķinot sanāca 25 EUR no cilvēka, gaidīto 15 vietā.Protams nācās maksāt.Maksājuma apliecinošu dokumentu, jeb čeku, nesaņēmu.SIA Janrel jeb Kafejnīca Pīlādzītis

B

K karisa1234 21.01.2016

KAFEJNICA"PILADZITIS IR LABAKA EDINASANAS IESTADE REZEKNES PILSETA UN TAS APKARTNE!AR KLIENTU VISS TIEK ATRUNATS LAICIGI NO A-Z!VISS AUGSTA LIMENI GAN EDINASANAS ,GAN APKALPOSANAS SERVISS!

L Leonīds Griziņš 24.04.2017

Protams kā tad.
Varbūt jums ir paveicies, bet man arī ir negatīva pieredze.
Ar cenas novelotu paziņošanu un attieksmi, kas parādas kad ej projām.

M Marsel3 25.10.2017

Man arī ir negatīva pieredze

B Bēdiņa 07.11.2021

Kafejnīcas vadītāja tiešām ļoti iedomīga kundze. Diemžēl visskaļāk un aktīvāk skandināja,ka zina par ko ņem naudu,lai gan rezultātā kāzu galds sagādāja daudzas vilšanās. Izskats ziņā vien tāda parasta lauku ēstuve. Jā,garšas ziņā vismaz bija ok,bet vizuālajās izskats piekliboja un daudzas lietas bijas savādākas nekā tika runāts. Kafija viesiem bija pašiem jāaplej un biezumi jākāš ar zobiem. Šis bija visai liels un nepatīkams pārsteigums ēdot izcilu svētku kūku. Protams, cena par sniegtā pakalpojuma kvalitāti bija galīgi neadekvāta, 40€ ar astīti par personu,bet kvalitāte pabāla.