www.sudzibas.lv kafejnīca "Pie Kurbada" neprofesionāla attieksme pret klientiem

kafejnīca "Pie Kurbada" - neprofesionāla attieksme pret klientiem

Ārkārtīgi neprofesionāla, nelaipna attieksme pret klientiem. Slēgtā vakarā bārā atroda nepiederošas slikti audzinātas personas, kas vakara noslēgumā demonstrē agresīvu attieksmi pret klientiem. Par klienta nejauši saplēstu glāzi un pakaramo tiek pieprasīta neadekvāta naudas summa (30 Ls). Kaut ari klienti tūdaļ piekrīt samaksāt, tiek demonstrēta neadekvāta, agresīva,, uzbrūkoša attieksme, lietoti necenzēti vārdi, draudi utml. Persona, kas uzdodas par restorāna īpašnieku, draud "pasaukt savus draugus no Ķengaraga un to naudu izsist", kaut arī viņam tiek nekavējoties samaksāts. Vienlaikus nepiederošās personas (vulgāri krāsotas meičas un trūcīgi ģērbti jaunekļi) izkliedz aizvainojošas frāzes. Vārdu sakot - neiesaku šo vietu NEVIENAM, ja vien jūs neesat Maskačkas kriminālo grupējumu padibenes, kas acīmredzot tur jūtas gaidītas.

I

A AnonīmsVērtētājs 24.01.2013