www.sudzibas.lv Kafejnīca Lini Nekvalitatīvs ēdiens

Kafejnīca Lini - Nekvalitatīvs ēdiens

Braucot ar ģimeni cauri Jelgavai ieraudzējam šo kafejnīcu izdomājam jāpiestāj paēst. Pasūtījām karbonādi ar frii. Atnesot pasūtījumus karbonādes gaļa jūtami bija veca jo no visām 3 porcijam no gaļas nāca nepatīkama smaka frii kartupeļi jau arī bija atdzisuši un needami. Draudzene pamanīja arī to ka viņas šķīvis bija netīts (uz šķīvja piekaltis vecs ēdiens) nebija nekāda velme celt skandālus vienkārši piecēlāmies un aizgājām prom. Bet šo vietu nerekomendējam nevienam ja vien negribat saindēties ar pārtiku. Pvd arī draudzene informēja lai aizbrauc apskatās to iestādi jo tur izskatās viss zem jeb kuras kritikas..

Saivii 29.10.2019

Deelj juusu pieklaajiibas un neveeleeshanaas celt breeku, naakamais apmekleetaajs var arii saindeeties..

V vitols 30.10.2019

Pareizi darījāt, ka informējāt pvd.
Vajdzēja, vēl nemaksāt par tām porcijām.

B Baiba Lonerte 04.11.2019

Un atkal meli,ta ka kafejnicas darbinieki pieraksta visus pasutijumus,tos parbaudot,neatradam tadu pasutijumu,jo netiek pasniegta tur francu karbonade??‍♀️,un braucot cauri jelgavai galigi neesam pa celam.tiesam cilvek milais tev nav ko citu darit,ka apmelot citus pat nezinot kas un ka