Kafejnīca Krikumiņš - Krāpšanās

Labdien! Jau vairākkārt nākas sastapties ar situāciju, ka iepērkoties kafejnīcā krikumiņš, Kuldīgā, Liepājas ielā 7 netiek izsniegts čeks par pirkumu. Saprotu, ka ir grūti šajā laikā uzņēmējiem, bet tā jau ir izveidojusies par sistēmu nesist kasē un apkrāpt valsti, nešaubos, ka arī algas tiek izmaksātas aploksnēs.

Joe Rogans👽 16.12.2020

Neesmu čekists. Man, piemēram, garšo Āzijas virtuve, bet manā mazpilsētā uz to restorānu dodās ļoti maz cilvēku, tāpēc es neņemu čeku, lai kaut kā palīdzēt izdzīvot mazajam uzņēmumam. Protams, ja giganti kā Maxima vai Depo neiedotu čeku es būtu ļoti dusmīgs.

S Sanitaaaa 18.12.2020

Es tā kā arī neesmu "čekiste", bet visam ir savs, te jau pa brutālo nauda tiek mesta lādītē, neskatoties cik klientu ir kafejnīcā un paprasot čeku izbrīns ir tāds, ko tu gribi...

D Dace roze 13.08.2023

Esot Kuldīgā, vienmēr iegriežos šajā kafejnīcā. Nekad nav bijis tā, ka nebūtu izsists čeks.