M Miksis 22.10.2009

Esmu šīs kafejnīcas nedēļas nogaļu viešņa:))Patīk interjers un ēdiena kvalitāte!!Viesmīle un bārmenis smaidīgi un komunikabli, zina savu pieeju katram klientam!!Vienīgi kafejnīcas vadītājai/am vajadzētu izvēlēties jauno darbinieku izvēli...jaunā viesmīle "bremzē" pozitīvo!

N non_existent 24.08.2010

Nu nez, es arī tur salīdzinoši bieži eju, man patīk un kas pats galvenais, ka ļoti garšīgi..protams cenas varēja būt zemākas mazliet, jo atrodas tomēr ne Vecrīgā, bet gan klusā Mārupes ieliņā, bet kopumā nav ne vainas..man gan nepatika viena lieta, ko ir izlabojuši, un proti, ilgu laiku nebija iespējams ar kartēm norēķināties, no biznesa viedokļa tas ir saprotams, bet man kā klientam gan rada sarežģījumus, jo pārsvarā nenēsāju skaidru naudu makā..un bankomāti tur blakus arī nav, tā ka šo jautājumu gan vajadzēja laicīgi nokārtot..galu galā, klients un viņa ērtības tomēr ir 1. vietā, ja gribās lai vēl kādreiz dzīvē iegriežas pie jums..:)

K kIKA 15.09.2010

Es nesen biju, viesmiiles bija vnk superiigas, atstaajam palielu dzeramnaudu, jo reti, kad gadas tik laipnas meitenes :) Kafejnica maajiiga un erta :) Visu cienu Ivetai :)