Kafejnīca Ilze (Ogre) - Slikta apkalpošana

Šodien,12.03.2016. mēs ar ģimeni devāmies prom no šīs kafejnīcas pēc aptuveni 40 minūšu gaidīšanas jo šajā laikā mums netika pat piedāvāta ēdienkarte.Cerams ka turpmāk iestādes īpašnieks padomās par to kā tomēr gūt peļņu un neaizvainot apmeklētājus.

K

D Dalās pieredzē 15.04.2016

Labdien!
Ilzē Brīvības ielā apkalpošana ir briesmīga, jārēķinās ar nepatīkamu attieksmi un ilgu gaidīšanu, taču Ilzē Mālkalnes prospektā viesmīlis-puisis ir ļoti laipns un čakls.
Ēdiena kvalitāte abās Ilzēs ir kritusies, pārsālīts un nesvaigs ēdiens. Vairs neiesaku citiem šo kafejnīcu.

O Oskars1241 02.11.2016

Jāpiebilst par puisi - tiešām čakls un atsaucīgs, bieži pats pienāk klāt un nav bijis tā ka jāmeklē rokā lai varētu ko pasūtīt. Puisis noteikti ir pelnijis katru centu dzeramnaudas ko saņem. :)