Kafejnīca Fabrika - Attieksme

Vadītāja Ilona pret darbiniekiem ļoti neadekvāti attiecas.Atbalsta tikai sev personīgi patīkamus darbiniekus.Tāpat viņiem tiek maksātas lielākas algas, un piedoto visi grēki un kļūdas. Pārējie raujas kā vergi, tāpat slikti.

I

P peteris 05.02.2009

Mēs darbinieki esam ļoti šokēti par to ka vadītāja atbalsta zagšanu.Ziņojām vairākkārt ka vecāka bārmene Ilona jau ilgu laiku un pastavīgi zog.Mūs izlamā, draud, ir dažādas sankcijas.Skumji.laikam viņa ir Ineses k-dzes. draudzene vai radiniece.

ī īpašniece 05.02.2009

Vajag kameras tuvāk kasēm uzstādīt.To viņa dara vienkārši, ja klients neprasa čeku, kases ir datorizētas un viņa pirkumu dzēš.( Protams ja maksā ar skaidru naudu)

ī īpašniece 05.02.2009

Es ar gribu tur strātāt, un pelnīt papildalgu:)

U Uzmininu 27.04.2009

MARINA un DAIRA TAS nau jaapspriez INTERNETAA!!! PIEKER PIE ROKAS UN AIZIET!!! Pagadaam ta ir tikai teorija!!! Un ja kas versaties pie BOSS ja ta ir taisniba!!! Cerams nau tas letas tenkas!

S sanita 21.05.2009

seit komentaru ieveito cilveki, kuriem nav par ko citu parunat, nav savas privats dzives par ko satraukties un domat!!!beedigi, ka ta!!

F Fakti 28.05.2009

Eu, tak reāli tas Fabrika san jau notiekās :) Tauta tikai tagad sāk runāt..

: :( 15.01.2010

Tā "Jaukā" darbiniece kas vāc traukus no galdiem jau ir atlaista? (īsiem matiem)

Vai tiešām nevar pieklājīgāk pateikt kur var novietot paplātes ja esmu pirmo reizi iegājusi? Frāze "Jums jāaiznes paplāte tur. Man aiz Jums nav jāvāc" man šķiet ne pārāk viesmīlīgs...

C cina 06.06.2010

Tur vel trakaks bardaks tagad.Fuiii

L LOL 20.01.2011

DDDDDD

V Viktorija 02.09.2011

Kafejnīca atstāja drausmīgu iespaidu. Pavisam kopā niju tur trīs reizes un visas šīs reizes ēdieni bija negaršīgi!! Kad biju tur pirmo reizi, stāvēju un gaidīju kamēr mani apkalpos, kamēr darbinieces man priekšā bļāva viena uz otru. Tajā dienā cukgaļas karbonādes vietā man iedeva zivs fileju siera cepurē... Un mani interesē, vai smalcinātas avenes ar putukrējumu (!) var nosaukt pat aveņu mascarpone????