www.sudzibas.lv Kafejnīca cepiens Krāpšana algas konverta bez līguma

Kafejnīca cepiens - Krāpšana algas konverta bez līguma

Labdien kafejnica cepiens agenskala meza iela 4a krapj savus darbiniekus algu maksa uz rokas nevis parskaita uz kontu ka tas pienakas 2 reizes menesi ko mes daudzi velamies biju uz slimibas lapas ari slimibas lapa netik apmaksata neviens nestrada oficiali nodokli netik maksati iedo kadu 30 euro nedela uz dzivo ka gribi sen vinus vajag aizvert ciet vai biezak parbaudit brauka tikai pa arzemem un nav par ko algas izmaksat ari viniem vel ir cehs kus cep dzzadas maizites un gatavo salatinus kurus katru ritu izvad pa firmamun uznenumiem un ta nauda viniem iet pa tieso kabata nelegli tas notiek vajag vienreiz punktu pielikt sim uznemumam.

Dainis 22.07.2017

Pacel savu kvalifikāciju, iegūsti izglītību, iemācies rakstīt un nebūs jāstrādā šādās vietās.