Kafejnīca Biskvīts - Sabojājies ēdiens

Esot Siguldā sanāk iegriezties bieži kafejnīcā Biskvīts.Diemžēl pēdējā reize ir un paliks pēdējā,Bijām tur ar ģimeni paēst (divas nedēļas atpakaļ). Es un vīra mazākā māsa paņēmām vistu iesmiņus. Kā rezultāta es dabūju ēdiena saindēšanos. Labi kā laicīgi pamanījām,ka mazai māsai vispār ir jēla un asiņaiņa gaļa uz šķīvja,kuru atgriezām atpakaļ. Viņi piedāvāja uztaisīt jaunu,kad saņēmām to, tā bija vel trakāk neizcepta. Savu es apēdu jo nebija jēla, dīvainā garša likās tāpēc ka tāda marināde. Izrādīja -NĒ. Saindējos no vecas vistas. Gribu pabrīdināt visus laicīgi pārbaudiet tur ēdiena kvalitāti pirms ēdiet. Savādāk var gadīties kā man - trīs dienas gultas režīm ar tempratūru.
Piebilde: Parasti es nesūdzos,bet kas tāds notika ar mani pirmo reizi un gribu parbīdināt citus,lai negadās kā man.

Putnugripa 10.10.2017

TU-apēdi manu ģimeni.