www.sudzibas.lv Kafejnīca/bārs nelaipna apkalpošana

Kafejnīca/bārs - nelaipna apkalpošana

Labdien!

Rakstu, jo attieksme bija vienkārši drausmīga. Garām braucot sanāca vakariņot "PAGRABIŅĀ" Kuldīgā. Sākšu jau ar to, ka ejot iekšā mani pie ārdurvīm sagaidīja apkalpojošais personāls cigaretēm mutē. Tāda smirdīga pēc cigaretēm, sieviete, ļoti nelaipni pieņēma mūsu pasūtījumu. Attieksme no apaļīgās sievietes ar melniem matiem bija vienkārši drausmīga, jutos tā it kā es viņai būtu pāri ko nodarījusi, laikam neļāvām izsmēķēt līdz galam.
Cik noskaidroju no paziņām Kuldīgā, tad šī darbiniece - INGA EGLINSKA jau ir slavena Kuldīgā ar savu reti nelaipno attieksmi pret klientiem.
No sirds iesaku šīs iestādes darbiniecei padomāt par savu attieksmi un pieklajīgām uzvedības normām.

Z

E Es 16.11.2009

Bet viņa nav īpašniece?

G Ginta 11.12.2009

Pilnīgi piekrītu Zanes teiktajam par Ingu Eglinsku.Viņa ir ne tikai nelaipna, bet savā ziņā ļauna sieviete.Viņas apkalpošana ir atkarīga no garastāvokļa. Viņa noteikti būtu daudz laimīgāka sieviete, ja beigtu trīt mēli par citiem un paskatītos uz sevi, uz savu iekšējo ES.
Neērti ir aizvest paziņas vakariņās, ja strādā tieši viņa.Vārda tiešajā nozīmē INTRIGANTE

G Gatis 13.12.2009

Galīgi nepiekrītu!Meiteņu komentāri izklausās pēc skaudības!Un klajiem apmelojumiem!Jau vairākus gadus apmeklējam šo krodziņu, un neko tādu uz sevis nekad neēsam izjutuši, tieš pretēji, mūs ļoti, laipni šī meitene apkalpo, mazbērni vienmēr ir sajūsmā arī es un mana sieva.Meitenes paša ir INTRIGANTES unĻAUNAS MELES!

G Gatis 13.12.2009

Ja viņām, kas nepatīk, lai neiet uz Pagrabiņu, ar visām savām paziņām, lai ēd mājās!

Ginta-aizver muti!

G Gatis 13.12.2009

Inga ir mana bērnības draudzene, un nepieņemu šos apvainojumus, viņas ir skaudīgas, tāpēc tā izrunājas, paskataties tagad uz savu kristāltīro ES.Pašas valdiet mēli.

G Ginta 18.12.2009

Pārlasot šos komentārus, man nav nekādu šaubu gan par Ingu, gan par Ievu.Intelekts abām vienāds.Paziņas un draugi vienmēr būs tie labākie un tas ir apsveicami.Tā ir jābūt.
Ticiet man, Ingu apskaust...nav par ko apskaust.Padomājiet cik viņa nav darba vietas mainījusi tikai dēļ savas " maigās" mēles un attieksmes.Kāpēc viņa vēl strādā "Pagrabiņš", jūs paši to zināt.