www.sudzibas.lv Kafejnīca ar notikumiem Nekompetents viesmīlis

Kafejnīca ar notikumiem - Nekompetents viesmīlis

Kafejnīcu ar noteikumiem apmeklējām pirmo reizi 2017. Gada maijā. Jau toreiz mums patika viss, izņemot viesmīli vīrieti, kurš mūs apkalpoja. Viesmīlis nebija atsaucīgs, laipns un pozitīvi noskaņots. Toreiz ieradāmies ar 5 minūšu nokavēšanos, jo botāniskais dārzs ir liels un tajā nebija norādes, kur tieši tajā atrodas kafejnīca. Un jau toreiz no šī paša viesmīļa nebija laipna sagaidīšana, tieši pretēji - viņš teica, ka paši vien būsim vainīgi, ja nepaspēsim iekļauties atvēlētajā laikā. Vakara gaitā bija vēl pāris ne pārāk laipni komentāri no šī viesmīļa, bet tā kā bijām pozitīvi noskaņoti, tad to neņēmām vērā.
Uzzinot, kaa arī šogad tiek piedāvāti kafejnīcas ar noteikumiem apmeklējumi, nolēmām pierezervēt galdiņu uz šā gada 17. Maija datumu. Ierodoties attiecīgajā laikā kafejnīcā, mūs atkal sagaidīja tas pats viesmīlis, kas iepriekšējā gadā. Un viena no pirmajām frāzēm, ko viņš mums pateica: panāciet uz atpakaļu un iespiež vīram rokā papīra rulli ar tekstu: lasi, kas tajā ir rakstīts! Šim viesmīlim laikam bija ļoti principiāli mums likt vienu soli atkāpties uz atpakaļu, lai gan es tam neredzēju nekādu jēgu, jo nebijām aizšķērsojuši eju citiem viesmīļiem. Tāpat no viesmīļa es sagaidītu laipnāku attieksmi, piemēram, : vai varu jums palūgt nedaudz atkāpties uz aizmuguri? Un, lūdzu šeit būs kafejnīcas noteikumi, kuri jums ir skaļi jāizlasa, lai tiktu tālāk. Bet pēc tik nelaipnas sagaidīšanas, kāda bija pret mums, vīrs atteicās lasīt uz papīra rakstīto un laipni palūdza, vai ir iespējams pavakariņot, izlaižot šo sadaļu. Uz ko viesmīlis nelaipnā tonī atbildēja, ka, ja jūs nedomājat pakļauties kafejnīcas noteikumiem, tad kafejnīcas apmeklējums jums ir liegts. Protams, ka pēc šādas attieksmes, mēs pametām kafejnīcas telpas. Pēc kafejnīcas apmeklējuma secinājām, ka konkrētajam viesmīlim - vīrietim (vārdu nezinām) ir problēmas ar elementāru komunikāciju, kaut gan viesmīļa darbā šai prasmei būtu jābūt augsti attīstītai.

G

Agrāk cilvēki no savas neaudzinātības kaunējās, bet Gitttta atļaujas to pat papildus izcelt. Kāpēc jums, barbariem, nav skaidra elementāra lieta - viesmīlība nenozīmē visatļautību! Jūs savā aizgaldā varat rukšķēt, ka pašiem patīk, bet dodoties uz sabiedrisku vietu, jums tomēr vajadzētu papūlēties ievērot, tās noteikumus, nevis likt pārējiem kviekt jums līdzi!

Bomboklak 05.06.2018

Jūs ejiet uz vakariņām ar noteikumiem un atsakaties ievērot noteikumus?

Pilnīgi necienīga rīcība no Jūsu puses!