www.sudzibas.lv Kafejnīca ,,Aizsaule,,- pasniedz cūkēdienu! ...turieties tālāk no kafejnīcas,,Aizsaule,, edināšanas pakalpojumiem!

Kafejnīca ,,Aizsaule,,- pasniedz cūkēdienu! - ...turieties tālāk no kafejnīcas,,Aizsaule,, edināšanas pakalpojumiem!

Vēlos informēt - esiet uzmanīgi -CŪKĒDIENS ,,AIZSAULĒ,, Nepasūtiet bēru mielastu ,,Aizsaulē,, jo tur tiešām var aiziet aizsaulē, jo tiek pasniegti nekvalitatīvi, veselību apdraudoši - sapuvuši pārtikas produkti. Jau tā tik skumjā un bēdīgā dienā kad aizgājis tuvs un mīļš cilvēks mums tuviniekiem nācās piedzīvo līdz šim nebaudītu ēdienu - kurš drīzāk atgādināja cūkēdienu. Neesam ne izlepuši, ne smalki bet ēdienam ir jāgaršo kā ēdienam....Sāksim ar kartupeļiem - tika pasniegti neizvārīti, cieti, nenosusināti; sutinātie skābie kāposti - pelēki bez garšas tikko izvilkti no ūdens peldes;kotletes - aukstas, parasti jau kotletes tiek pasniegtas ceptas - ,,Aisaulē,, pasniedz glumu...jā...jāāā...glumu gaļai līdzīgu ūdenī vārītu klimpu recekli:((Un tagad sekos kulminācija......pēkšņi pie galda sāka izplatīties puvekļu smaka - sākam doties smakai pa pēdām - brrrrrrrr.....uz galda trauciņos SAPUVUSI SIĻĶE!!! Un tā varētu turpināt....praktiski nekas nebija baudāms....ne siltajā...ne aukstajā galdā.Žēl piederīgo....jau tā tik skumji....jau tā tik smagi... samaksāta naudiņa par bēru mielastu....par CŪKĒDIENU pilnā vārda nozīmē.

N

L lēdija77 06.10.2014

Nu kapēc tad negriezāties uzreiz pie vadības??? Tik spējat tik vien kā te sūdzēties?

A aizsaule 30.09.2015

Vel vina radiniece.kas pamodas pec tris dienam.

A Anete 24.11.2018

Kāds laiciņš jau ir pagājis, bet acīmredzot aizsaulē nekas nav mainījies... pilnīgi pievienojos sūdzībai... es brīnos, ka internetā neatrodu veselu čupu ar līdzīgām sūdzībām, tāpēc pievienošu savu... ēdiens bija maigi izsakoties briesmīgs, pat ļoti svarīgā bēru sastāvdaļa buljons bija nedzerams (trekns un garšoja pēc lētas, vecas žāvētas gaļas)... nemaz jau negribas komentēt visu pārējo... ne tikai garša, bet arī izskats ēdienam bija ārkārtīgi nesaistošs...