Kafejnīc Sala stacijas tunelī - Nekaunīga darbiniece

Vakar 09/08.2014 apmeklēju jūsu kafejnīcu origo stacijas tunelī.
Man ļoti garšo jūsu izstradādajumi, garšo kafija..Vienmēr kad iebraucu Rīgā un dodos mājas apmeklēju jūsu kafennīcu.
Mans mīļākais salas izstrādājums ir siera cepumi. Es viņus saucu par mēnestiņiem.
Tos es vienmēr iegādājos lai būtu ko mājās panašķēties.
Gribētos teikt ka man viss pie jums patīk taču tomēr ir kāda darvas pile arī jūsu medus podā.
Rupjas, nejaukas krievu sievietes izskatā.. Nezinu par ko viņa jums tur strādā par apkopēju vai ko bet attieksme pret apmeklētāiem ir tāda ka varētu domāt ka vismaz pus kafejnīca pieder. Kad latviešu valodā pajautāju kāpēc šodien nākas sēdēt pie nenokoptiem un netīriem galdiņiem saņēmu atbildi - čto! un tad kaut kādu tirādi krievu valodā par to ja kaut kas nepatīkot tad es varot kaut kurp doties. Diem žēl tas nav vienīgais un pirmais gadījums . Pārējais kolektīvs jums jau tur jauks un sirsnīgās. Bet kad sanāk trāpīt uz maiņu kad strādā šis "STACIJAS PAVĒLNIEKS" gribās vienkārši ātrāk mukt projām.