Kafeinīca "DiaLogs" origo - tīrās šausmas

Esmu tur patstāvīgā kliente, pareizāk sakot biju! nevaru saprast kavejnīcas vadību, vai tiešām patstāvigi darbinieki ir tik liela problēma? kāpēc visi mūk no viņiem? maz maksā? man paziņa tur pāris dienas pamācijās un aizmuka, tāpēc ka salāti drausmīgi jātirgo, pankūkas vispār dienām stāv jau apkaltušas pat, zupas mēdz būt skābas, kas tā par kafejnīu, kas gan tur gatavo ēdienus, studentiņi/praktikanti? pavāri tie noteikti nav! bet pats trakākais ka viņiem ļoti maz formularitāšu, viss principā uz uzticību. Tāds iespaids it kā tādā veidā vini izmanto savus darbiniekus, kas saprotot to muk projam! Vairs nekad tur neiešu un citiem neiesaku tur iet ēst un vēl vairāk strādāt!