www.sudzibas.lv Kafe Serviss krāpšana, klientu maldināšana

Kafe Serviss - krāpšana, klientu maldināšana

Kafe serviss piedāvā savos automātos iegādāties kafiju ar lieliem burtiem norādot 250 ml un 360 ml, bet zem visa šā Reklāmas trika slēpjās ka krūzītē ar norādi 250ml- dzēriena tilpums ir 150 ml un saucamā lielā krūze 360ml tik vien kā pagatavo un izsniedz 250 ml dzēriena.
Sazinājos ar aģentu un saruna bij gara, par klientu maldināšanu, apkrāpšanu, un negodīgu biznesa praksi runājām ilgi un =paradokss bij visam tas , ka vārdu pa vārdam runājotviņš man pateica , ka es nepareizi tulkoju norādīto informāciju... Apspriedām vēl visu un viss ko viņš uz maniem jautājumiem un argumentiem par negodīgu tirdzniecības praksi atteica-Ka visi taču krāpjas...

Bet nu viss ko viņš man apsolīja bij tas. ka konkrētajā adresē no automātiem tiks noņemta šī maldinošā informācija... Es protams sazinājos ar uzņēmuma vadību, kur atrodās šis automāts uzstādīts, lai viņi lemj un spriež vai turpināt izvietot savā uzņēmumā šo automātu.

M MohawkUshanka 13.10.2018

Tikai atšķirība ir tāda, ka nekur netiek solīts 250 vai 360ml dzēriena tilpums, bet gan 250 un 360 ml KRŪZĪTES tilpums.
Atzīstu, ka biznesa prakse nav diez ko "tīra", bet krāpšana tā nu noteikti nav.