KĀ LAI NOSKODRO KUR SLĒPJAS VAINĪGIE - Krāpnieki

Mes ar manu vīramāti Ainu sen gribejam vienu suni un vai vienkārsi suni nopirkt. Bijām vairākās mājas un mums nekur negribēja to suni pārdot, bija tā ka Ainas kundzi pat nsauca par debilo veceni un mani par idioti. Bet man žēl ka ta cilvēkiem liekas, jo Rubā pamatskolā es mācijos normāli, man ir dokuments par piedalīšanos stundās. Tādās mājās mēs ar vīramāti pat nepirktu nekad arī ne suņus, mes gribējam tikai no labiem saimniekiem nopirkt to suni. Vienu dienu mums viena sieviete tomer atļāva nopirkt pie veikala piesieto suni. Samaksājam 10 latus, Ainas kundze jau atsēja to suni, tikai žēl ka ta pārdeveja bija aizmirsusi savam sunim kā sauc. tad atnāca viens vīrietis un iesita man pa vaigu un pieri un mūsu jauno suni atņēma. Ainas kundze ir dusmīga uz to vīrieti ļoti mēs tagat nolemam kādu vakaru viņu novaktēt un tā mēs to gan negribam atstāt. Neuzķeraties pie lielveikaliem piesietiem visādiem lētākiem suņiem, tie suņi ir visi lieli suņi. Šodien Ainas kundzei ir cūku gripa šovakar neiesim pirkt atkal suni.

Mamma 15.11.2009

stulba sudziba neko nevar saprast te laikam visi galigi debili.

E Eseseseeseeses 15.11.2009

kaadam nevajadzetu lietot alko, pirms pievienot komentarus...

Mamma 15.11.2009

Jūs te visi jukuši esat? Kā var vispār tādu murgu uzrakstīt? Dauņu lapa!

G Guru 15.11.2009

Vainīgs ir Baklažāns no Tumšupes.

Mamma 15.11.2009

Nekādā gadījumā nepērciet nevakcinētus nepārbaudītus dzīvniekus piesietus pie lielveikala. Neskaidrību gadījumā zvaniet ugunsdzēsējiem .

Mamma 15.11.2009

Pirms pirkšanas mēģinājuma obligāti jāveic rentgenuzņēmumi gūžu locītavām kā arī asinalīzes vai nav ieviesusies kāda lielveikala saslimstība.

B BokuvoldaDublis2 15.11.2009

Pirms maksājiet par suni obligāti prasiet spravku no kādas zolīdas klīnikas uz ģenētiskām saslimšanām, citādi tie pārdevēji ir tādi cūkas, paņems tos 10 ls un prom.

H Hugo Djego 15.11.2009

Pirms iegādāties lietotu suni ir janoskaidro suņa stratēģiskās darbības radiuss, proti, cik tālu ir sniedzamība pasprukšanas gadijumā.Otrs ne mazak svarīgs jautajiens ir suņa klase, tas ir šturmaviks, iznīcinātajs vai vienkarši kodējs.Jo ir vel arī muteslaizītāji visiem-tāda klase. Trešais ir ne mazak svarigs punkts, to lidz ritam centīšos izdomat.Tagad-ar labunakti!

A albis 15.11.2009

to veci var atrast Getliņu svalkā viņi tur ir viena mafija vieni pārdod suni pie lielveikala otri turpat atņem, labāk aizej uz Uteni tur es redzēju brīnišķīgus suņukus mazliet vecāki un nošmulētāki nekā gribētos, bet s pivom potjaņet.

L Labuss 16.11.2009

Nē, tikai krievi ir stulbi!

D didzis 29.12.2009

kĀ var k.ko tik murgainu uzrakstīt?:D