www.sudzibas.lv JYSK Вместо скидки покупки подорожали на 8 евро

Jysk - Вместо скидки покупки подорожали на 8 евро

На почтовый ящик пришло радостное письмо, обещавшее дополнительную скидку 15% с картой клиента и специальным кодом. На кассе обещали применить скидку и долго стояли с калькулятором что-то высчитывали.
Совершив покупки в магазине и приехав домой обнаружили, что в чеке появилась несуществующая третья подушка, а перчатки шли бесплатно. Но самое интересное, что в результате применения "скидки" сумма покупки увеличилась более чем на 8 евро!
Если компания не готова предоставлять скидок, не нужно делать рассылок и уж тем более увеличивать сумму чека для тех, кто осмелился скидкой воспользоваться.

21.12.2022

Компания получила уведомление об этой жалобе

Atbilde no JYSK Latvija klientu serviss Pārstāvja atbilde 24.01.2023

Добрый день,
Обращались ли вы в службу поддержки клиентов JYSK или в магазин, чтобы узнать, где произошла ошибка? Наши контакты для связи: [email protected], +371 66163550

Komentāri (2)

Good Intentions 21.12.2022

Vienmēr jaseko līdzi un jāparbauda čeks, lai izvairitos no šādam un līdzīgām situācijām. Kasieris arī ir tikai cilvēks un var kļūdīties tāpat arī zāles darbinieks jeb laikam mūsdienās tas pats kasieris var laicīgi vai neuzmanības dēļ nenomainīt cenu zīmi. Pašam ir bijušas pietiekoši situācijas, kad bija cenas neatbilstība un pat ka nenoskanē pāris preces. Vienreiz pašā vakarā, kasieris mēģināja man ieskaidrot, ka izdeva atlikumu taču apsardzes darbinieks paskatoties kamerās tomēr secināja, ka neizdeva. Man pazīstamie strādā par kasieriem un ir stāstijuši, ka maiņas beigās gadās neatbilstības vienreiz pat bija aptuveni 50 euro plusā.

О, снова Ты, нытик с Изотониками.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes