www.sudzibas.lv JYSK Madracis ar blaktīm

Jysk - Madracis ar blaktīm

Uzņēmums piegādā pircējiem nelietojamus Madračus kuros ir parazīti. Konsultanti uz telefona zvaniem atbild ļoti rupji. Saņemot rakstisku sūdzību, vēl garumā tās izskatīšanu un pēc tam apgalvo ka ir veikuši pārbaudi kas reāli pat nav notikusi un nekādus insektus neesot atraduši, kaut šeit nemaz nav bijuši. Viņi izgudro vienus melus pēc otriem. Un atgriezt naudu atsakās, jo nekas taču neesot noticis.

Atbilde no JYSK Latvija klientu serviss Pārstāvja atbilde 29.12.2021

Ja, Jums ir radušies papildus jautājumi vai neskaidrības par nosūtīto oficiālo atzinumu, lūdzu sazināties ar JYSK klientu servisu pa tālruni +371 6616 3550 vai rakstot uz e-pastu [email protected]

G

Dr DooM 28.12.2021

Kas tas tāds ir ''madracis'' :D:D:D

M MGT 18.03.2022

Vari ar sevi lepoties. Atradi, kur piesieties. Ja vēl prastu veidot teikumu latviešu valodā un lietot pieturzīmes, būtu sev pacēlis pašapziņu.
Citi ceļ pašapziņu, palīdzot citiem.

Joe Rogans👽 28.12.2021

*Matracis