www.sudzibas.lv JYSK Krāpšana

Jysk - Krāpšana

T/c "sāga" esošajā jysk veikalā vienam no datorgaldu modeļiem tiek piedāvāta atlaide, turklāt zālē izvietotajam eksemplāram ir īpaša atlaide. Jau otro nedēļu cenu zīme ar šo atlaidi atrodas uz konkrētā galda. Diemžēl, ja kāds vēlas iegādāties šo konkrēto galdu, tiek rupji atteikts - konkrēto eksemplāru nepārdot un citu neesot. Izskaidrot konkrēto cenu zīmi pat netaisās. Īpaši izcēlās kāds garmatains pārdevējs, kas savu vārdu neatklāja - komentēja aptuveni tā, ka varot arī neko nepirkt, bet ja ļoti gribās - lai braucot uz centrālo noliktavu, lai kur tā arī būtu. Saprotams, ka ir mūsdienās ir grūti atrast darbiniekus, bet ļoti žēl, ka šis veikals ir nolaidies līdz tik vienaldzīgai attieksmei pret pircējiem! Katrā ziņā šādu maldinošu cenu zīmju izvietošana un atstāšana pat pēc jautājumiem ir pretlikumīga.

06.02.2022

Atbilde no JYSK Latvija klientu serviss Pārstāvja atbilde 07.02.2022

Labdien,
Paldies par sniegto atsauksmi. Noskaidrosim informāciju no veikala darbiniekiem un sniegsim Jums pilnīgu atbildi privātā ziņojumā.

I