www.sudzibas.lv JusuMebeles.com - Jānis Rustanovics Sniedz ļoti zema un pazemojoša līmeņa pakalpojumus

JusuMebeles.com - Jānis Rustanovics - Sniedz ļoti zema un pazemojoša līmeņa pakalpojumus

SIA "Temo", WWW.JUSUMEBELES.COM sniedz ļoti zema un pazemojoša līmeņa pakalpojumus, uzņēmuma vadītājs Jānis Rustanovics neadekvāti reaģē uz vienkāršiem jebkuru klientu interesējošiem jautājumiem par kvalitāti un izpildes termiņiem, rupji lamājas, melo par darbu izpildes gaitu un gala rezultātā tos vispār neizpilda, uz jebkādiem jautājumiem atbildot tikai ar rupju lamāšanos. Tik naida pārņemta attieksme pret klientu vēl nav redzēta, tāda sajūta, ka cilvēks ir narkomāns vai izbijušais cietumnieks. Iesaku turēties tālāk no šī strauji grimstošā neveiksmīga cilvēka uzņēmuma un nekādā gadījumā necerēt, ka saņemsiet kaut vai vāju apkalpošanu un preci apmaiņā pret savu naudu un laiku.

L Laura 10.03.2007

Es pilnigi piekritu jusu rakstitajam, jo man sanaca tiesi tapat. Neiesaku nevienam iet uz to firmu un kur vel pie tada "DIREKTORA"

J JanisRustanovics 22.01.2008

Natālija Koralova,

Pamatojiet savu teikto ar pierādījumiem, jo diezgan specigus vārdus un vārdu salikumus, jus esat pateikusi. Iesaku apdomāt jūsu publicēto ierakstu.

M Mareks 30.01.2008

Piekrītu šīm sievietēm.

Bet tevi JĀNI RUSTANOVIČŠ INFORMĒJU, KA IR DIEZGAN DAUDZ CILVĒKU, KURUS esmu atradis ar taviem ''IZCILAJIEM'' darbiem! Vajadzīgi PIERĀDĪJUMI??? NAV PROBLĒMU. JA NEATCERĒTIES SAVUS SPEKULATĪVOS DARBUS, VARU NOSŪTĪT FOTOGRĀFIJAS.

J Jānis 03.02.2008

Nez kur gan tu viņus esi meklējis. Labak tā vietā, kā būtu meklēis kaut kādus tevis izdomātus faktus es iemacītos Latviski vismaz rakstīt..Un par fotogrāfijām nosūti gan, nosūti gan. Un kāpēc tu visu laiku slēpies zem cita vārda..baill :)

E Es 01.07.2008

Jā, zinu šo cilvēku, TURIETIES PA GABALU NO VINA...ieteiktu labāk griezties pārbaudītās firmās, nevis pie šā cilvēka..

E Es 01.07.2008

http://designteam.times.lv strādā tie paši cilvēki, kas jususmebeles.com, NEUZķERIETIES...

A alija 13.04.2009

Dīvaini šķiet, ka šim cilvēkam ir neskaitāmi mobilo telefonu numuri - 28839224; 26535150; 27175750 dīvaini ar ko gan nodarbojas šis cilvēks vai tikai ar mēbēlēm nekvalitatīvām vai vēl kaut ko?>?

J Jānis 12.11.2009

Par KILERU piestrādaju