Justīne Bērziņa no Tukuma - krāpniece - Krāpšana

Justīne Bērziņa no Tukuma - uzmanieties! Facebook Marketplace tirgo telefonu iPhone 12 256 MB sarkanā krāsā. Pēc tam, kad pārskaitīju naudu, atsūtīja ziņu, ka ir nosūtījusi ar Omnivu. Kad palūdzu Omnivas kodu, pazuda un nobloķēja mani savam profilam. Pārskaitīju veicu uz Citadeles banku. Uzmanieties, jo telefona slidinājums joprojām ir aktīvs!

A anse22 25.11.2023

Edgars-M nu tavi komentari vispar neiederas, tada sajuta ka esi 14 gadigs berns, kads sakars ar padomju laikiem?!
Cilveks uzrakstija, padalijas lai citi neiekristu.
Un starp citu naudu var atgriezt ja sutijat uz Citadeles banku, jus uzrakstiet savai bankai par krapniecibu un viņai iesaldes kontu un atgriezis jums naudu

B Brīdinājums Tev 25.11.2023

Liels Jums paldies par ieteikumu - sazināšos ar savu banku. Paralēli jau esmu iesniegusi šo policijā.

B Brīdinājums Tev 06.12.2023

Liels paldies par ieteikumu! Šodien banka atgrieza naudu!