www.sudzibas.lv Jūrmalas ūdens SIA Atteikšanās palīdzēt, nepilda savus pienākumus.

Jūrmalas ūdens SIA - Atteikšanās palīdzēt, nepilda savus pienākumus.

Privātmājai un blakus veikalam lielajos mīnuss grādos aizsala ūdens trubas. Izsaucu avārijas brigādi. Jūrmalas ūdens atbrauca, paskatījās akā, aizbrauca. Atkal zvanīju. Jā aka esot aizsalusi, bet tā esot mūsu aka un tā nav viņu problēma! Prasīju kādā veidā tā var būt mana aka, ja viņa neatrodas manā īpašumā, bet uz ielas? Un arī veikalam nav ūdens un trubas iet no tās pašas akas! Tā nevar būt mana aka! Ne es viņu taisīju ne ko citu. Bet man paziņoja, ka līgumā teikts, ka tā ir mana aka un man viņa jāapsaimnieko. Lai gan protams līgumā nav ne vārda par to. Tur tieši ir minēts, ka es atbildu tikai par to, kas ir manā īpašumā! Plāni nekādi man nav.
Sakomunicējot ar blakus veikalu izrādījās, ka jūrmalas ūdens automātiski uzskata, ka viņu atbildība beidzas līdz ar skaitītāju - kas protams ir ielikts iekšā tajā akā! Tālāk tās esot mūsu problēmas - dzīvojiet kaut bez ūdens. Bet rīkojoties un kausējot, sildot to aku un trubas vaļā, izrādījās ka aizsaluši ir tieši paši skaitītāji! Kuri skaitās jūrmalas ūdens īpašums! Re cik jauki. Plus tas, ka viņiem pašiem būtu jābrauc un jālien tājā akā nolasīt skaitītāja rādījums. Bet man zvana un prasa kāpēc es to nedaru! Ka man tas ir jādāra. Lai gan kad pieslēdzos teica, ka paši nolasīs. Burvīgi. Tā ir milzīga, melīga korumpēta iestāde, kurai tikai interesē izspiest naudu un viss! Negrib ne pirktsiņu un nepilda savus pienākumus.

D