www.sudzibas.lv Jūrmalas ūdens Aizbildināšanās meistari

Jūrmalas ūdens - Aizbildināšanās meistari

SIA"Jūrmalas ūdens" ir kārtējā naudas kārā monopoliestāde.
Uzņēmums atbild tikai par tām komunikācijām, kas atrodas ārpus privātīpašuma teritorijas, un tālāk par savām interesēm neko neredz, turklāt piespiež uzstādīt skaitītājus, kas nepieciešams ir uzņēmumam par īpašnieka naudu!?!Tā ir bezkaunība!!!
Man tad rodas jautājums, par ko es maksāju abonēšanas maksu? Ik pusgadu atnāk mistisks patērētā ūdens pārrēķins, rēķinā ir parādīti nepamatoti skaitļi, kurus neviens nespēj izskaidrot, aizbildinoties, ka "tad tā tas arī ir!". Bet šie skaitļi ir milzīgi- vairāki simti lieku kubikmetru par pusgadu 2 cilvēkiem. Tas tak fiziski nav iespējams! Šādam ūdens daudzumam tak kaut kur jāpaliek(noplūdes nav)- vai nu mājai, tad jābūt purvā, bet ziemas laikā pamatiem ir jāsašķīst gabalos; vai arī ir iespēja, ka tie skaitļi ir izdomāti!
VIņu ieteikums ir meklēt un darīt pašu spēkiem!Pat ūdens apgādes plānu, ko paši ir sastādījuši, viņi nespēj izskaidrot?!?Jāizrok viss pagalms, lai noskaidrotu kā notiek ūdens apgāde vai??? Kā tas vispār iespējams būt tik nekompetentiem!
Par ko viņi saņem naudu? Par to, ka caurulēs plūst netīrs, rūsains ūdens, par to, ka dažbrīd nav pat spiediena, lai nomazgātos?
Cik reizes esot viņu birojā, sastopu tikai un vienīgi neapmierinātus klientus, kas ir spiesti maksāt šīs summas!
Kur lai meklē taisnību?