Jūrmalas Namu Serviss SIA - Neko nedara

Diemžēl mūsu māju apkalpo (precīzāk paņem naudu par tukšiem solījumiem) SIA Jūrmalas Namu Serviss ar Ģirtu Trenci. Viņš ir visnekaunīgākais apsaimniekotājs kādu zinu - skaisti runā, bet absolūti neko nedara, uz epastiem/zvaniem neatbild, vai atbild pēc kādām 10 dienām. Mīļie cilvēki, NEKAD neizvēlēties Ģirtu Trenci un Jūrmalas Namu Servisu kā savas mājas apsaimniekotāju.

R rolands110165 23.01.2018

Paldies. Esam "izvēlējušies" (viltoja dokumentus) un tagad sēžam vēl dziļākos sūdos. Anniņmuižas iela 6.

R rolands110165 02.10.2018

Jūrmalas Namu Servisam draud 37 tūkst. euro nodokļu parāda piedziņa no VID, un tad arī turpmākais bankrots. Apsveicu visus, kurus šis kantoris ir veiksmīgi apjājis. Tagad šie paši zuši uzdarbojas zem citas izkārtnes - SIA "AE Vides Serviss". Esiet uzmanīgi!