www.sudzibas.lv Jurists Pro Juridiskie pakalpojumi/ bankrota procedūra

Jurists Pro - Juridiskie pakalpojumi/ bankrota procedūra

Labdien!
Dienās savā elektroniskajā pastkastē saņēmu šādu e-pastu:
"Piedāvājam BEZMAKSAS juridiskās konsultācijas finanšu grūtībās nonākušajiem! Var būt kavētas parādsaistības, varat atrasties melnajā sarakstā!
Izeja atrodama pat tad, kad liekas, ka risinājumu vairs nav.

Parādsaistības Jums kļuvušas par smagu krustu, vai parādu piedzinēji un kreditori jau zvana un neļauj Jums uzelpot?
Saņemiet visizdevīgāko risinājumu - privātpersonas maksātnespēja! Likuma ceļā visi Jūsu parādi tiks dzēsti pilnībā!

(Vēlams, lai kopējais Jūsu parādu apjoms pārsniegtu 5000 eiro)

Jums var būt -
-) ātrie kredīti
-) patēriņa kredīti
-) hipotekārie un auto kredīti
-) un jebkādas citas parādsaistības (nenomaksāti apsaimniekošanas, komunālie rēķini, nodokļu parādi, sodi u.c.)
Piesakieties BEZMAKSAS KONSULTĀCIJAI atbildot uz šo e-pastu vai zvanot 2487 5083 (norādiet vārdu un telefona nr)."

E-pasta adrese, no kurienes sūtīts:

Centos sazināties pa e-pastā norādīto telefonu - 24875083, lai noskaidrotu, kā viņu rīcībā nonācis mans e-pasts un kapēc man tika nosūtīts šāds reklāmas piedāvājums. Tas bija ap plkst. 11:00, bet telefons bija atslēgs. Tās pašas dienas pēcpusdienā, pat tuvāk vakaram, man "uzpīkstināja" no telefona numura - 27648721. Pārzvanīju. Jauna vīrieša bals atbildēja, ka es esot zvanījis sakarā ar bankrota procedūru. Izskaidroju viņam, ka e-pastā saņēmu reklāmu - pakalpojuma piedāvājumu un zvanīju, lai noskaidrotu, kur un kā tikusi iegūta mana e-pasta adrese. Jaunais vīrietis atbildēja, ka to viņam esot iedevuši sadarbības partneri, bet konkrēti kādi, to viņš nevarot izpaust. Jautāju jauneklim, - no kādas kompānijas šis ir, bet atbildē saņēmu tikai vārdu "Artūrs". Atkārtoju jautājumu, bet Artūrs pārtrauca sarunu noliekot klausuli. Pēc kā mani centieni sazvanīt Artūru bija nesekmīgi. Uzrakstīju Artūram īsziņu, ka mierā nelikšos, kamēr nenoskaidrošu patiesību, tostarp arī to, kādā kompānijā viņš strādā par juristu, jo sākotnēji un arī e-pastā, Artūrs stādījās priekšā kā jurists, kurš "atbrīvos" mani no parādiem ...
Tās pašas dienas vakarā ap plkst. 20:00 atskanēja kārtējai slepenais telefona zvans, šoreiz no numura, kurš norādīts e-pastā. Zvanīja jauneklis, kurš ar latgalisku akcentu skaidroja, ka viņš esot no marketiga kompānijas, kuri - lja, lja, lja (pilnīgu sviestu), ka Artūrs no SIA Juristspro neesot vainīgs u.t.t. Uz manu jautājumu, - no kādas kompānijas viņš ir, sekoja divas dažādas atbildes, bet kad beigās attapās, ka "sabraucis auzās", atkal nometa klausuli. Tad vēl atnāca divas atvainošanās īsziņas, vina par otru "labāka". Bet beigu galā, tā arī nenoskaidroju, ne kas ir Artūrs, ne kas par kompāniju, ne no kurienes mans e-pasts, ne arī kas viņi vispār bija ...
Acīmredzot "džeki" interneta meklē "aitas, kuras jāapcērp", proti,, daudziem cilvēkiem ir parādsaistības un arī tik pat daudz cilvēki jau netiek ar tām galā, tad nu uzrodas šādi "labdari", pieskandina pilnas ausis ar solījumiem un "izsūc" no cilvēkiem pēdējo naudiņu. Esiet piesardzīgi!!! Darba darīšanās esmu saskāries ar daudzām krāpnieciskām lietām un esmu pārliecināts par 80%, ka šie darboņi atrodas ieslodzījuma vietā, kur viņiem ir daudz laika, lai meklētu šāda veida piepelnīšanās iespējas.
Tātad, esam modri!!!

D

D Dray 12.01.2017

Piemirsu pievienot to e-pastu, no kura tika saņemts piedāvājums, te būs: [slēpt]@inbox.lv.
Pēc IP adreses izmet uz SIA Digitalas Ekonomikas Attistibas Centrs. Sazinoties ar šo SIA, nekāda informācija netika saņemta, viss esot konfidenciāli. )))

A Andrejs Dovguško 19.01.2017

Sodi dzēsti netiek