www.sudzibas.lv Jurists ABC SIA Prasts "izsitēju" kantoris izmanto lētas iebiedēšanas metodes lai iebiedētu kreditorus

Jurists ABC SIA - Prasts "izsitēju" kantoris izmanto lētas iebiedēšanas metodes lai iebiedētu kreditorus

Mūsu uzņēmumam radās problēmas ar dažu rēķinu apmaksu, kā rezultātā kreditors savus rēķinus nodeva Sia Jurists Abc. Pienāca vēstule kurā Sia Jurists Abc aprēķinājis vairāk kā divas reizes lielākus soda procentus nekā to pieļauj civillikums. Uz mūsu vēstuli/piedāvājumu ar lūgumu sastādīt apmaksas grafiku Sia Jurists Abc piedāvā aizvērt mūsu uzņēmumu.

V

Dainis 23.08.2018

Ja esat maksātnespējīgs tad viņiem ir visas tiesības pieprasīt jūsu maksātnespēju, lielākā daļa uzņēmēju Latvijā nepelna tik daudz lai atļautos kādam atlaist parādus vai zaudētu šādus apgrozāmus līdzekļus, bet neuztraucieties ja jūsu uzņēmumam nav nekā vērtīga viņiem tas nav izdevīgi.

M Mego1 23.08.2018

Par aizvēršanu jau smieklīgi. Viņi laikam pelna vienīgi uz pilnīgi neizglītotām personām. Nav tāda termina "aizvērt". Turklāt, pat ja būtu, bez īpašas Jūsu pilnvaras viņi tikai muti savu aizvērt varētu.

C Charles Dickens 06.05.2020

Mans uzņēmums piedzīvoja ko līdzīgu, tikai manā gadījumā viņi klaji meloja ka ir pilnvaroti, kaut arī nebija. Jo netika parakstīts līgums vai pilnavara par parāda piedzīšanu, bet ABC turpināja šos izdevumus piedzīt. Neprofesionāli, ieteiktu uzmanīties iztsevišķi mazākiem uzņēmumiem, kuriem nav līdzekļu jurista konsultācijām. Parādu piedziņa par 3 dienu kavējumu manā gadījumā sastādija 37.7%. Nereti šis uzņēmums rīkojās bez nekāda legāla pamata zem kājām. Neesmu tur samaksājis nevienu centu un nekad arī nemaksāšu. Šis uzņēmums nav licenzēts pārādu piedzinējs, tāpēc arī neko nevar piedzīt :)