www.sudzibas.lv juristi arestēts konts

juristi - arestēts konts

Gadu atpakaļ biju paņēmusi kredītu 5000 ls. Protams iestājās nelielas finansiālās grūtības un nevarēju atmaksāt. Šodien no bankomāta gribēju izņemt naudu, taču operācija bija aizliegta. Aizgāju uz swedbanku noskaidrot kas par lietu un izrādās ka mans bankas konts ir arestēts. Bet pat nekādas tiesas nav bijis!!! kā tie juristi to var izdarīt???!!! ko darīt?

E

J JR 19.08.2011

Kas Tev liek domāt, ka tiesa nav bijusi? Gan jau ka ir bijusi! Tikai Tu par to neesi informēta!
Raksti iesniegumu bankā, lai paskaidro kas par lietu rakstveidā, tad dabūsi zināt kāds dokuments bijis par pamatojumu konta arestam.

E Esesesseseseseses 19.08.2011

Tiesas tagad darbojas kā patīk, pie pakaļas kas Tu esi: parāds ir - viss, pizdohen! Mūsu Tiesas vispār vajadzētu bik pašķirot, ļoti daudz ir kukuļņēmēju!

Z Zed 23.08.2011

Kredītu atmaksāt nevari, bet naudu no konta izņemt it kā vari?...

Z Zinātāja 04.09.2013

Bankā vari naudu izņemt. No bankomāta nevari un ar karti maksāt nevari, jo citādi banka nevar nokontrolēt, cik tu izņem. Tie ir bankas instrumenti, kurus tikai pašas bankas izlēmušas pielietot.
Izpildītāji rīkojumos neraksta - bloķējiet kontu un karti... Rīkojumā tiek norādīts - "apķīlāt ienākošos līdzekļus par summu...Ls..., bet ļaut izņemt mēnesī Ls minimālās algas apmērā."
Un tiesa noteikti ir bijusi. Lēmumā var redzēt, kurā datumā.

B Boris Kloptsov 01.02.2016

Proti, "aresta uzlikšana bankas kontam" tas ir tikai banka patvaļa! Jo ARESTA UZLIKŠANA IR KRIMINĀLPROCESUĀLĀ DARBĪBA, kas ir TIKAI IZMEKLĒŠANAS IESTĀDES KOMPETENCE! "Gara spēks"

D Darbadrosibaspadome Speciālista atbilde 01.02.2016

Kas par murgu ir uzrakstīts komentāros!!!
Nerakstīšu kāpēc un kuram kas ir nepareizs. Rakstīšu ko darīt autoram:
1) Aizejiet uz banku (vai uzzvaniet) un noskaidrojiet kurš no ZTI (Zvērinātu tiesas izpildītajiem) iesniedza rīkojumu par konta apķīlāšanu.
(Uzzinot vārdu, uzvārdu - uzzināsiet arī ZTI kontaktinformāciju)
2)Zvaniet ZTI un noskaidrojiet kāpēc ir konts apķīlāts un parada summu
3) Ja ir kļūda noskaidrosies, ja ir parāds - rīkojaties pēc savam spējam

Swedbanka ļauj noņemt no konta min atļauto summu (EUR 370.00).