Juris Osis/Ivo Krumins - Juris Osis

Dorogie devushki!Izvestnij moshennik Ivo Krumins pereimenovalsja v Jurisa Osisa.I smenil mail, no telefon 26346053 ostavil preznij.Teperj ego email [slēpt]@cau.lv.Po preznemu predlagaet rabotu, v spa salone, i celij shtat gotov nabratj, odnako vsje eto lish pustie slova.Kakoj emu ot etogo tolk?ne znaju, naverno nravitsja glumitjsja nad devushkami davaja im nadezdu...

R Regīna 03.12.2009

Man ļoti bija nepieciešama nauda, Ieliku netā sludinājumu. Viņš atsaucās, teica, ka varot palīdzēt apmaiņā pret sex pakalpojumu. Atbildēju, ka piedāvājums ir zem manas pašapzinjas, taču esmu mediķe un varu piedāvāt masāžas pakalpojumu - erotisko masāžu (kaut gan šo arodu atmetu pirms gadiem pieciem). Nodomāju - būs interesanti atkal atsvaidzināt vecās iemaņas. Sarunājām tikšanos. Viņš dzīvo Teikā Brīvības ielā. Dzīvoklī viņš pārskaitīja it kā uz manu kontu prasīto summu. Nopriecājos, ka uz pasaules ir tomēr izpalīdzīgi un nesavtīgi ļaudis. Tajā dienā ar to viss beidzās. Sarunājām tikšanos un norunātajā dienā ierados veikt masāžu. Teicu, ka nauda vēl nav pārskaitīta uz manu kontu. Viņš atrunājās, ka laikam tas tāpēc, ka pa vidu bija brīvdienas, un ka noteikti būs. Masāžas laikā viņš gribēja arī sexu, bet es to kategoriski noliedzu. Profesionāls masierim ir jāietur noteiktas uzvedības normas masāžas laikā. Pabeidzu masāžu un devos prom. Sajūta bija, ka viņš kaut ko slēpj. Nauda kontā protams nebija ieskaitīta. Tad man nejauši ienāca prātā internetā paskatīties pēc viņa e-pasta [slēpt]@cau.lv, kas ir atrodams. Un kāds pārsteigums!!! Izlasīju augstāk apskatāmo rakstiņu! Esmu kārtējais upuris! Man nav žēl tā laika ko veltīju viņam sniedzot erotisko masāžu, štrunts arī par to, ka to darīju par velti; Žēl, ka uzticējos un tādejādi zaudēju nedēļu laika, kuru varēju veltīt, lai intensīvāk varētu meklēt citas iespējas.

G Gejitrons3566 09.02.2017

Jibal kā vsp var piekrist kaut vai pa naudu veciem āžiem ļurkāt dranduļetus, man kauns būtu atzīties