www.sudzibas.lv Juris Ornicāns Nekvalitatīvi strādā, Paliek parādā.

Juris Ornicāns - Nekvalitatīvi strādā, Paliek parādā.

Juris bija apsolijis veikt vairākus darbus(koka iekšējā apdare, grīdas sagatavošana utt) , no kuriem nevienu nepaveica līdz galam un izdarītie darbi bija tādā kvalitātē it kā to būtu darījis galīgs iesācējs. Darba gaitā tika sabojātas vairākas lietas - piem. saskrāpētas durvis, logi, salauzts pamatu lāsenis utt. Sagatavojot melnās grīdas segumu tā bija tik nelīdzena, ka cits meistars dabuja visu pārtaisīt. Regulāri krāpās ar materiālu izmaksām un čekiem uzrādot lielākas summas nekā patiesībā tika samaksāts. Ja kādu iemeslu dēļ sanāk ar viņu strādāt, nekad neuzticiet viņam pirkt materiālus un nedodiet skaidru naudu, jo tā noteikti pazudīs. Noteikti neparko nemaksāt viņam priekšapmaksu, jo visticamāk darbs būs izdarīts nekvalitatīvi un vēlāk naudu atgūt būs neiespējami. Mūsu gadījumā neskaitot zaudējumus, kuri radās dēļ nekvalitatīvajiem darbiem, viņš palika parādā arī par materiāliem, kurus solīja atvest bet neatveda. Šobrīd, kad mēģinu atgūt naudu, ko viņš man ir parādā tiek regulāri mainīti telefoni lai nevarētu viņu sazvanīt.

Lai piesegtu sevi, visu laiku strādā zem dažādiem cilvēkiem reģistrētām 1ls sia. Pēdējās ir Sia Veinso, Sia Omaro, Ekspo MK utt. Visbiežāk izmanto epastu [slēpt]@inbox.lv

Nekad neuzticieties Jurim Ornicānam, jo noteikti darbs būs jāpārtaisa un zaudēsiet gan laiku, gan naudu!

J JnJ 27.09.2013

Jura darbības stils ir stādāt kā starpniekam, viņš pieņem dažādus gadījuma cilvēkus, kurus var atrast vai kuriem nav tajā brīdī darba. Tad it kā visu organizē. Tomēr par pieņemtiem celtniekiem neliekas ne zinis, viņiem neko nemaksā. Tad nu tie atsauktie cilvēki visu sačakarē un darbus pamet neizdarītus.