www.sudzibas.lv Juris Lauriņš Galdnieks Juris Lauriņš - Neizpilda darbus, neiekļaujas termiņos un apkrāpj cilvēkus

Juris Lauriņš - Galdnieks Juris Lauriņš - Neizpilda darbus, neiekļaujas termiņos un apkrāpj cilvēkus

2022.gada septembrī ar Jurim Lauriņam pasūtījām virtuvi. Virtuvi apsolīja izgatavot un uzstādīt tā paša gada oktobra beigās. Avansu paņēma diezgan naski, pirms oktobra beigām atskrēja pēc vēl viena avansa un paņēma naudu izlietnei un krānam. Uzticējāmies, jo šis cilvēks bija zināms, kā arī sevi slavē kā ALAN DEKO darbinieku. Solot augstākās kvalitātes ALAN DEKO furnitūru.
Un tad sākās atrunas par problēmām ražošanā, tad detaļas vēl nebija gatavas, tad iekavējās montēšana utt., tā mēs gaidījām virtuvi līdz ziemassvētkiem, tad jau tika pārcelts līdz jaunajam gadam, un tā tālāk. Līdz 2023. gada martam no J. Lauriņa klausījāmies solījumus, ka tūlīt, tūlīt virtuve tiks uzstādīta. Martā ieradās dzīvoklī, sāka kaut ko likt, zāģēja uz vietas (viss dzīvoklis skaidās), divās nedēļas mēģināja uz vietas no kaut kur gatavām mēbelēm uztaisīt iebūvējamo virtuvi! Mūsu pacietība beidzās, kad ieraudzījām uzlikto plauktu kvalitāti, sapratām, ka nav jēgas turpināt (skatīt bildēs). Plaukti ne pēc kvalitātes, ne izmēriem neatbilda tam, ko bijām pasūtījuši. Aizslēdzām durvis, par laimi dzīvoklī palika viņa instrumenti. Tas palīdzēja mums atgūt iemaksāto avansu. Kad ņēmām nost viņa salikto virtuvi, atklājās, ka atvilktņu mehānismi ir ielikti sarūsējuši (skatīt bildē), it kā noņemti no kādas citas mēbeles, kura stāvējusi garāžā, plaukti noklāti ar seniem zirnekļu tikliem. Sienas plaukts bija pieskrūvēts un turējās uz divām skrūvēm trešā bija dekoratīva (skatīt bildē) Lai saņemtu savus instrumentus, Juris Lauriņš vēlējās, lai parakstām apliecinājumu (skatīt bildē). Protams nekādu apliecinājumu neparakstījām, naudu atguvām. Tādēļ lūgums neuzķerties uz Jura Lauriņa piekopto "Ponci shēmu" - "Vienmēr varēs atpirkties, jo jauna nauda paņemta no nākamajiem klientiem!"

E