www.sudzibas.lv Juris Kļaviņš IK pārstāvis / būvnieks Oļegs Poļevņovs Krāpšana, nepabeigti un nekvalitatīvi būvdarbi, nenokārtotas saistības ar apakštrādniekiem

Juris Kļaviņš IK pārstāvis / būvnieks Oļegs Poļevņovs - Krāpšana, nepabeigti un nekvalitatīvi būvdarbi, nenokārtotas saistības ar apakštrādniekiem

Būvnieks Oļegs Poļevņovs ar saviem strādniekiem tika atrasts sludinājumu portālā SS.lv un tika nolīgts remonta darbu veikšanai birojā, sākotnēji viss tika izdarīts kā runāts, bet vēlāk darbi tika iekavēti, veikti nekvalitatīvi. Darbu veikšanai būvnieks piesaistīja apakšstrādniekus, kuriem līdz šim brīdim par paveiktajiem darbiem nav samaksāts. Būvdarbi visu laiku tika atlikti, pamatojoties uz visdažādākajām atrunām, līdz darbu veikšana tika pārtraukta vispār. Esiet uzmanīgi!

C