Juris Kivlenieks - Krāpšana

Ar vīru vēlējāmies iegādāties šo nekustamo īpašumu, kuru pārdod Juris Kivlenieks , bet izrādās, ka sludinājumā http://www.ss.lv/msg/lv/real-estate/homes-summer-residences/riga/imanta/VngLHUplQ14=.html norādīto 700kv m vietā pēc zemes grāmatas izrādās 516kv m un arī faktiski neatbilstība zemes robežu plānam, pēc vairākkārtējiem lūgumiem uzrādīt dokumentus par faktu, kamdēļ iežogotais zemes gabals ir ar lielāku platību kā pēc dokumentiem, joprojām neesam saņēmuši nekādus apliecinošus dokumentus. Pārdevējs arī izvairās uzrādīt, cik liela hipotēka ir uz šo īpašumu. Kā arī nekustamā īpašuma apskates sākumā pārdevējs teica, ka viss, kas atrodas nekustamā īpašuma teritorijā (būvmateriāli, jauna vanna, vasaras nojume, santehnika, apkures radiatori) pāriet jaunajiem pircējiem. Kad aizbraucām noslēgt rokas naudas līgumu izrādījās, ka kustamais īpašums jau ir veiksmīgi realizēts un uz īpašuma cenas samazināšanu augstākminētais Juris Kivlenieks nepiekrīt.

I

S Sveta 05.06.2009

ja toze interesovalasj nascet etogo doma i zemli, i srazu ne ponravilsja vise upomjanutij Juris Kivlenieks i ego zena jelena, prostie aferisti i vijebisce.

т Тимур 27.06.2009

I praviljno 4to opublikovali. Pustj svoih " gerojev" narod znaet i nepopadaet v seti mo6enjikov!