Juris Daizis un Mārtiņš Bāliņš /Martin Balin - Krāpšana

Sveicināti!
Vēlos informēt, ka Mārtiņš Bāliņš (Martin Balin, Martin Ballinn, https://www.facebook.com/martin.Ballin) un juris daizis (https://www.facebook.com/juris.Daizis), kuri dzīvo zviedrijā un darbojas uzņēmumā eco bygg systems lidingo ab, kura filiāle ir reģistrēta latvijā, un sadarbojas ar latvijas rūpnīcu ostby, pieņem darbiniekus – apsola algu un dzīvokli, bet pēc līguma parakstīšanas faktiskā situācija atšķiras.
Darbinieki tiek pieņemti caur darba atlases kompāniju, kas raisa uzticību konkrētam uzņēmumam.
Viena no šīm personām paraksta ar darba ņēmēju, šajā gadījumā būvprojekta vadītāju, darba līgumu, pie līguma parakstīšanas tiek solīta normāla dzīvesvieta - dzīvoklis, kas tiek norādīts arī darba atlases kompānijā. Reāli, atbraucot uz zviedriju, dzīvokļa vietā, maksimums, kas tiek nodrošināts ir dzīvošana treilerī. No darba devēju puses katru reizi ir atrunas, ka dzīvoklis būs nedaudz vēlāk, meklē un nevar atrast.
Katru reizi, kad pienāk algas izmaksas datums tiek kavētas izmaksas un tikai pēc vairākkārtējas atgādināšanas alga tiek ieskaitīta kontā. Faktiski, visu laiku jāskraida pakaļ savai algai.
Pēc darbinieka atlūguma, apsolīto algu neizmaksā. Vairāku mēnešu laikā pastāvīgi notiek futbolēšana un solījumi, ka līgumā noteikto darba samaksu izmaksās.
Aizejot uz vsaa izrādās, ka darbinieks nemaz nav bijis oficiāli pieņemts darbā, līdz ar to, bezdarbnieka pabalsts nespīd.
Aizejot uz darba inspekciju izrādās, ka tiešām darbineks nav pieņemts darbā.
Uzņēmums vairs nepieder jurim daizim un mārtiņam bāliņam, viņi nav arī valdē, uzņēmums nu jau pieder citam cilvēkam un valdē arī ir cits cilvēks.
Ja kāds no šiem cilvēkiem piedāvā darbu, iesaku aizdomāties vai viņi pildīs apsolīto, jo alga par maija mēnesi vēl līdz pat septembrim nav samaksāta. Juris daizis visu laiku atrunājās, ka uzņēmumā vairs nestrādā, tāpēc algas izmaksa, it kā, neattiecās uz viņu. Kaut arī mana atlūguma brīdī, viņš vēl bija uzņēmuma valdes loceklis un viņam bija pienākums man izmaksāt darba algu. Martin balin vispār neiziet uz kontaktu.

Работяга 16.09.2017

Labdien, jus varat izlikt te visus telefonu numurus un vardus uzvardus ar kurus kontaktejaties saja uznemuma? Liels jums paldies par atsauksmi..

P ProjektaVaditajs 19.09.2017

Mārtiņš Bāliņš:+46 700924437.