www.sudzibas.lv Juris Cemens zobārsts Neprofesionāls zobārsts

Juris Cemens zobārsts - Neprofesionāls zobārsts

Pie daktera ārstējos ~ 5 gadus. It kā viss bija ok, nācu reizi gadā, katru lika dažas plombam, netaisot rentgena bildi un anestēziju. Vienreiz iespējas zobs nevarēju sazvanīt dakteri un izdomāju aiziet uz citu klīniku. Kad atnācu daktere bija šokā... Uzreiz uztaisīja bitewing rtg. Visas plombas ir nepareizi liktas... Sāpēt var jebkas... Starp zobu un plombām Caurumi. Tagad ārstējos cita klīnika. Daktera "ārstēšanas" labošana man iemaksas 2 tūkstoši eiro. Nesaku nevienam nekad!

M Maks999999 23.12.2020

No tā, ko jūs rakstījāt, ir vienkārša diagnoze. Jums nav zobi, bet galva jāārstē, cienījamā kundze!

E ELLIO 24.12.2020

Nekad necienīšu kolēģus, kuri nomelno citu ārstu. Lai pierādītu,ka ārsts ir kļūdījies ir jāsazinās ar veselības inspekciju, nevis otrs ārsts ir tiesīgs izteikt savus spriedumus. Nekļūdās tas, kurš neko nedara!