Jurijs Sita - Krāpšana

Bija nolemts veikta kapitālo remontu 2.istabu dzīvoklī, sīkāk-grīdas, taisnas sienas, griesti-špaktelēt, vannaistaba un virtuve. Caur paziņām mums ieteica JURIJS SITA. Šis "Meistars" piekrita darbu tāmei un ar tīrāko sirdsapziņu teica un apsolīja, ka "savējiem" veiks dzivokļa renovāciju ar labākajiem nodomiem, atskaite būs par katru centu. Dzīvokli atbrīvoja no vecajām mēbelēm un sagatavoja renovācijai (noplēsa vecās tapetes un linoleju) 9 darba dienu laikā. Par iedoto naudu materiāliem 450 EUR atskaitījās tikai par Aptuveni 210 EUR. Pārējie čeki tika uzrādīti tikai ar norādītu summu čeka beigās. Kāds materiāls, cik materiāls, kad pirkts-to Jurijs nemācēja atbildēt. Tad arī sākās aizdomas, nestrādā meistars kā bija solījis. Devāmies pārbaudīt dzīvokli un apmetumu maisos bija vairākas, tukšas stiprā alkohola pudeles, piesmēķēts un smirdīgs dzīvoklis. Tad meistars "saslima ar angīnu" uz nedēļu ko viņa sieva nemaz nebija zinājusi! Mūsu starpā radās nesaskaņas arī par darbu izpildi uz kuriem viņš piekrita, bet nevēlējās izpildīt. Kā arī salauza loga vērtni tā, ka nav iespējams aizvērt logu. Teicās, ka sataisīs, bet nekādas reakcijas. Kopš remontdarbu sākuma netika renovēta pat viena vesela istaba. Un aizlaidās no dzīvokļa ar materiālu kā arī primitīvākajiem remontdarbu instrumentiem, kas bija iegādāti par darbu pasūtītāja (maniem) līdzekļiem. Tātad, ja gadījumā kāds ir ieteicis Jums meistaru, Jurijs Sita, uzmanieties no tik zaglīga un melojoša meistara. Aizlaidās ar 1650 EUR. Pēcāk divas neatkarīgas būvniecības kompānija novērtēja, kas un kāda veida remontdarbi tika veikti mēneša laikā-secinājums-kāds ir bijis un mazliet paķēpājies, un kā arī sastrādātais jau sāka birt nost no sienas. Vēlāk arī atklājās, ka viņš nespēj strādāt nevienā nopietnā uzņēmumā, jo ir problēmas ar viltus slimības lapām kā arī alkohola lietošanu darba laikā.

I