Juridiska persona - DĀVIS DEIČMANIS

Lūdzu, uzmanieties no šīs personas- DĀVIS DEIČMANIS. Rūdīts zaglis, ir arī dvīņubrālis.
Kopumā apzadzis neskaitāmus cilvēkus un uzņēmumus.
Šobrīd pret šo personu tiek gatava tiesas piedziņa un ir vairāki iesniegumi policijā, bet DĀVIS DEIČMANIS joprojām atrodas brīvībā un regulāri apzog gan privātpersonas, gan juridiskas personas.

Raksturīga pazīme, ka paņem preci uz ĪRI/NOMU (fototehnikas objektīvi, kameras, sadzīves preces), izīrējot uz dažām dienām, bet prece tajā pašā dienā tiek pārdota uzpircējam.

Ļoti apķērīgs melis-melo katru vārdu.

K

Komentāri (1)

R ri4y 13.05.2013

Nav saprotama būtība. Policija nevar piemērot piedziņu no personas. To var piemērot Civilprocesa ietvaros Tiesa. Ir arī nesaprotama būtība. Uz kā pamata vai ir Kriminālproces vai Civilproces? Jo vienas lietas ietvarā nevar būt gan tas gan tas, jābūt sākumā, teiksim Kriminālproces, ja atsaka tiek piedzīti līdzekļi Civilprocesa ietvaros. Bet ja nosūtīts uz Civilprocesu, tikai ar tiesneša lēmumu civilprocesu var pārdevēt par kriminālprocesu.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes