www.sudzibas.lv Jurģis Gudermanis Jurģis Gudermanis

Jurģis Gudermanis - Jurģis Gudermanis

Gribu Jūs informēt par krāpnieku Jurģi Gudermani ,kurš sakās ka esot advokāts un varot palīdzēt tiesisku jautājumu risināšanā.Jurģim ļoti patīk nauda ,tās dēļ viņš ir gatavs klientiem" sap--st" prātu tā ,ka viņš ir pats" krutākais" advokāts Rīgas pilsētā.Nav tā ko viņš nevar izdarīt.....Diemžēl neko viņš nedara ,tikai tērē izkrāpto naudu,jo nauda tiek prasīta pirms pakalpojuma sniegšanas.Kad tiek prasīta atskaite par paveikto ,tad izrādās ka nekas nav darīts.uz jautājumu kur ir mna nauda atbilde: ir izslēgts telefons ,tūlīt pārskaitīšu,gaidu pārskaitījumu no Vācijas,sajaucu kontu,draugs nomira (gada laikā pēc viņa teiktā ir apglabājis vairākus slavenus cilvēkus),esmu tiesā,esmu pie klienta,nevaru runāt ,klients netīšām iegāja spēļu zālē,pārzvanīšu pēc 40. min,rīt obligāti un kas galvenais ka vienmēr aizelsies.Mani apčakarēja par vairākiem simtiem ,manu paziņu par vairākiem tūkstošiem(jautājums bija par bērnu). Dzīvnieks.

T

V VladIat 08.05.2015

Laicīgi vajadzēja vērsties pie tiešām profesionāliem un godprātīgiem juristiem = www.temida.lv

M Marsiano 22.07.2015

Viņam nekas nav svēts, pat invalīdi. Es apliecinu ka Jurģis Gudermanis ir negodīgs un ne cilvēciska persona