www.sudzibas.lv Jūras iela 17, Liepāja Neadekvāta attieksme par mājdzīvnieku

Jūras iela 17, Liepāja - Neadekvāta attieksme par mājdzīvnieku

Jau atkārtoti viena pārdevēja man apgalvo, ka šinī veikalā ir sabi noteikumi un es nedrīkstu apmeklēt veikalu, turot rokās klēpja sunīti. Nevienā citā veikalā man neviens, nekad to nav aizliedzis. Pat " Bez tabu" bija sižets par šo tēmu. Tur arī tika pateikts, ka ar sunīšiem rokās veikalus apmeklēt drīkst. Kad pateicu to pārdevējai, viņa man atcirta, ka es viņu rokās neturu, jo biju nolikusi zemē pie kases, lai varētu norēķināties un salikt maisiņā preces. Viņa piedāvāja atstāt suni ārpusē. Es, labprāt to darītu bet viņu vienu nav droši atstāt ārpusē. Un viņš tur taisītu tādu troksni, ka pašas kasieres nevarētu pastrādāt. Nesaprotu, vai tāpēc jāiet iepirkties uz topu, rimi vai maximu, kur nav tādu problēmu? Es jau tā cenšos neapmeklēt šo veikalu, kad strādā šī pārdevēja. Bet šodien atkal trāpījos šij kundzei par gardo kumosiņu. Paldies, ka sabojāja dienu! Gribētos uzzināt, kuri ir tie noteikumi kas tieši šo veiku aizliedz apmeklēt turot rokās sunīti!

D

P PatiesiibasMeka 02.07.2022

Nu varam sākt ar Eiropas Parlamenta un Padomes Regulu (EK) Nr. 852/2004 (2004. gada 29. aprīlis) “Par pārtikas produktu higiēnu” 9. nodaļas 4. punktu, “Noteikumi, ko piemēro pārtikas produktiem” un turpināt ar veikala iekšējās kārtības notiekumiem. Un nobeigt ar izpratni pret līdzcilvēkiem un dažādām alerģijām no mazām pudeļbirstēm.

D Džespers 02.07.2022

Ko tādu tikai pudeļbirste var uzrakstīt.🤣

0 0203 02.07.2022

Es ar esmu pret, ka pircēji iet iekšā veikalā ar savām žurkām.
Jums tas suns ir mīļš, bet man kā pircējam tas liekas pretīgi.
Skarbi teikts, bet toties godīgi

D Džespers 02.07.2022

Jā, savā ziņā Jums taisnība. Man arī riebjas, kad redzu veikalā, ka liek savus suņus un vizina iepirkumu ratos. Jautāju veikala darbiniecei, kāpēc atļauj, viņa atbildēja, ka neko nevar izdarīt. Runa jau ir par to, ka citur drīkst, bet 1 veikalā nē. Es savu suni reti kad ņemu līdzi. Vienkārši gadās, kad vedu viņu pastaigā un to apvienoju ar veikala apmeklējumu, jo ir tuvu mājām. Tas kamēr bērni guļ.