Junkers "netīra" konkurence - konsultantu uzvedība

Biju šokā no pieredzes. No vecās izstādes palika bukleti, ko paņēmu izstādē pāris gadus atpakaļ, pienāca laiks lemt, kuru katlu izvēlēties. Paziņu lokā bija gan Junkers, gan BAXI, nolēmu braukt uz ofisiem pie abiem, parunāt, pāris jautājumus noskaidrot, lai beidzot nolemt.
Iebraucu Junkerī un mēģināju uzdot jautājumu, kas mani interesēja, konsultants pamanīja man rokās Baxi bukletu, un pat neatbildējot uz jautājumu, sāka atrunāt no viņu katla! Pie velna runāšanu: viņš vienkārši mēģināja man iesmērēt nepatiesus faktus par konkurentiem! Es to sapratu, jo jau pusgadu biju pētījis, jo tak svarīgs jautājums.
MELI jau no paša sākuma. Ar meliem piebāztām ausīm nācās iet prom. Paldies, Junker, tagad es zinu, ka pirkšu jūsu konkurentu katlu, nevis meļu pārdoto.