www.sudzibas.lv Junction 4 pallets nemaksā par virsstundām

Junction 4 pallets - nemaksā par virsstundām

Nekad neatsaucieties uz sludinājumu šai firmai! Vis īstāka paverdzināšana. Strāda 12 h diena un 6 stundas nedeļa, un nemaksa virsstundas. Strādāju vasara karsta laika + 30 grados, metajot paletes un labojot cauru dienu, un ja tu atputisies nedaudz, tevi vnk atlaidis no darba. Mana gadījuma bija loti spēcīgs lietus, un atveda sliktas paletes kas bija jālabo, un attiecīgi laikapstakli to visu procesu bremzēja, jo biju slapjs lidz apakšbiksem un parsalis, līdz ar to normu nevar izpildit, ja jāsalabo 30-50 paletes stunda. Pats interesantākais, kad aizejot majas, man vaizers atsuta sms, ka esmu atlaists, nevis pasaka acis, bet atsuta sms. Algas lapinas redzeju tikai pēc meneša. Strādāju pari par 60 stundam nedēļa, un par virsstundam nemaksa. Vel apcerp algu, sakot kad nav norma izpildīta, bet joks tāds kad es stradaju stundas likmi (8 paundi) nevis par padarito. Ka ari nav nekāds līgums, viss notiek caur internetu, vaizers paņēm tavu pasi, nokope un aizsūta - un viss. Principa tu reāli neredzi nekadus dokumentus. Jarda strādājot šo darbu, kas ir tiešam fiziski smags, kad tev atved kravu, pat vairākas ar paletem, lidz 500 kopa viena fuuree, un svars paletei no 22-40 kg, tu nevari atpusties, jo var tevi atlaist. Visu laiku nonstopa jākustas, pat svelmaina saule! Mana gadijuma man parmeta, kad es esot sedejis par ilgu mala, lai atpustos. Viss istāka paverdzinasana. Nekad neiesaku tur braukt un stradat.

Papildināts Garfilds82 17.08.2018

Atvainojos par kludu !

12 h diena un 6 dienas nedela.

Dainis 17.08.2018

Kā tas ir strādāt 12h dienā un 6h nedēļā?

Garfilds82 17.08.2018

Atvainojos par kludu, 6 dienas nedelas.

Работяга 17.08.2018

Nezinu ka jums arzemes bet latvija nav tadu 12 darba dienu, piem ja strada 12 darbu dienu tad sanak ka nevar stradat vairak ka 3 dienas nedela, jo nedela mums ir 40 st pec valsts likuma, piem jus stradaja 3 dienas pa 12 st bet gramatvedis to skaitis ka 8 stundas.. piem jus stradajat 4 dienas nedela pa 12 stundas jums sanak 48st, un to gramatvedis skaita ka 8 st diena 5 dienas, sanak ka jums 8 st parstradasana un to var parlikt un nak.nedel, un par menesi ja stradajot 4 nedelas sanak ka 32st ir parstradasana, tatad darbadevejs ir spiests samaksat parstradasanu 3 menesu laika vai dot parus dienus atpusanu no darba. Tatad sanak ta ka jastrada 4 dienas nedela un menesi sanak 16 dienas un no tas jaatvel 32 st. Jo menesi ir norma darbienieka 160 st..tatad jaatvelk 2 ar pusu dienas, vai parlikt uz nakoso menesi pec tam uz nakoso un pec tam jasamaksa divata..