www.sudzibas.lv "Jumta remonts" bez nosaukuma, tikai telefona nr. 26064635 Itkā taisa garāžu jumta segumu, lai netek jumts

"Jumta remonts" bez nosaukuma, tikai telefona nr. 26064635 - Itkā taisa garāžu jumta segumu, lai netek jumts

Labdien. Tās ir šausmas, kā mēs iegrābāmies ar meistariem (neadekvātiem), krāpniekiem.

Katru gadu, mums garāžu kooperatīvā "Putnu Sala" garāžu vārtos liek šī firma savas vizītkartes ar savu piedāvājumu salabot jumtu, no ūdens noplūdēm. Šogad nolēmām izmantot viņu pakalpojumus, IZDARĪS TŪLĪT un naudu saņēma uzreiz, BET AR TO ARĪ VISS PALIKA - ŪDENS KĀ TECĒJA GARĀŽĀ TĀ TEK, tikai sliktāk izdarīja.
Zvanot viņiem un lūdzot novērst radušos problēu, viņi mūs atšuj un pasūta gaidīt pavasari - jocīgie...
Lūdzu nepasūtiet pie viņiem darbu izpildi. Saglabāsiet savu naudiņu.
Tie ir KRĀPNIEKI

д Джонни 01.11.2017

Я просто поражаюсь с людей, которые за что-то платят деньги вперёд. Да на том же поганеньком сс.лв сплошь и рядом висят предупреждения - рассчитывайтесь только после получения товара или услуги... Что касается вашей крыши... В Риге льёт в этом году без перерыва, с небольшими перерывами. Где вы были в августе или сентябре, когда уже было понятно, что крышу надо чинить? Теперь же, когда уже снег на носу, вам вздумалось крыть рубероид... Ну это, согласитесь, в лучших традициях латвийской стройки - класть асфальт на снег или в луже варить рубероид... На кого жалуетесь? На себя жалуетесь.